MetaMask'tan para transferi nasıl yapılır?

Resnutah

Decapat
Daha fazla  
MetaMask'tan para transfer etmek istediğim gaz ücretleri adlı bir komisyon isteğiyle karşılaşıyorum. USDT'yi Binance'e göndermek istiyordum ama BNB'ye sahip olmadığım için sorun çıkartıyor. Acaba bu konuda bilgisi olan var mı? Kaç BNB'ye sahip olmam gerektiğini nasıl anlayabilirim?

USDT'yi BNB'ye takas ederek öyle bir yol mu izlesem? BNB'ye takas denediğim de ne kadar BNB gerektiğini karşıma çıkartıyor. Kafam çok karışık sadece paramı banka hesabıma almak istiyorum.

Mesela 100 USDT'yi MetaMask'tan alabilmek için ne kadar BNB yüklemem gerekir?

Gas fee sürekli değişen bir şey ağın durumuna göre. BSC ağı da ETH ağı gibi yüksek gas fee istemediği için birkaç dolarlık BNB atsan seni bir süre götürür.

Gas fee sürekli değişen bir şey ağın durumuna göre. BSC ağı da ETH ağı gibi yüksek gas fee istemediği için birkaç dolarlık BNB atsan seni bir süre götürür.
Binance üzerinden 15 euro'luk alınıyor minimum. Farklı bir yerden daha düşük alınıp atılabilir mi? Yoksa 15 Euroluk alıp kalanını geri çekeceğim çünkü bir kerelik yaptığım bir işin ödemesiydi tekrarı olmayacak.

Binance üzerinden 15 euro'luk alınıyor minimum. Farklı bir yerden daha düşük alınıp atılabilir mi? Yoksa 15 Euroluk alıp kalanını geri çekeceğim çünkü bir kerelik yaptığım bir işin ödemesiydi tekrarı olmayacak.
Borsaların minimum işlem limitlerini hatırlamadığım için bilgi veremem o konuda. 15 Euroluk alıp dediğin gibi geri çekebilirsin.

-https://pancakeswap.finance adresine girin.
-Cüzdanınızı bağlayın.
-Trade-swap kısmından üst tarafta USDT alt tarafta BNB olacak şekilde girin, sözleşmeyi onaylayın.
-Gas fee içinden alınarak işlem gerçekleşecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı