Metin 2'de şansın 0 olduğu anlar

Bu arada yine konu dışı ama siz nasıl Metin 2 de 100 seviyeleri görebiliyorsunuz? benim görebildiğim (orjinal oyunda) en yüksek seviye 33 galiba oynamayı bilmiyorum.
100 seviye kankam çok. Yeterli nakit var kendimi kastırmak için ama iş seviye ile bitmiyor. Eşyaları dizmen çok önemli.

Arkadaşlar oynadıkça daha iyi anlayacaksınız ama Metin2 pişmanlıktır. Çok boş zamanınız varsa iyi vakit geçiriyorsanız bir şey diyemem ama uzun süreli ciddi oynayacaksanız oyuna emek verdikten sonra bırakmak daha zor oluyor.

Ben daha çok pvp'ciyim. Orijinali çok çok fazla oynamadım. Kasılacağın yeri bilmek gerek.
Pvp bende çok oynadım tabii. Hatta bir ara şaman ile server turnuvasına katıldım. PVP serverlar ile alakalı bir sorunum yok. Normal oyunla alakalı sorunlarım var.
100 seviye kankam çok. Yeterli nakit var kendimi kastırmak için ama iş seviye ile bitmiyor. Eşyaları dizmen çok önemli.
İşte oyunu bilmediğimden ne para kasmayı biliyorum ne de kendimi kasmayı.

Pvp bende çok oynadım tabii. Hatta bir ara şaman ile server turnuvasına katıldım. PVP serverlar ile alakalı bir sorunum yok. Normal oyunla alakalı sorunlarım var.

İşte oyunu bilmediğimden ne para kasmayı biliyorum ne de kendimi kasmayı.
Dediğim gibi, videolar izleyip biraz araştırmalısınız. Onun dışında pek de bir şey diyemem.

Arkadaşlar oynadıkça daha iyi anlayacaksınız ama Metin2 pişmanlıktır. Çok boş zamanınız varsa ve iyi vakit geçiriyorsanız bir şey diyemem ama uzun süreli, ciddi oynayacaksanız oyuna emek verdikten sonra bırakmak daha zor oluyor.
Ben zevkine oynuyorum ya, bazen de paraya sıkışınca. 😅

Ama gerçekten de dediğiniz gibi. Bırakması çok zor bir oyun. Bağlanmamak için elimden geleni yapıyorum.

Ben daha çok PvP serverlarda takılıyorum. Orijinali çok çok fazla oynamadım. Kasılacağın yeri bilmek gerek.
Özel PVP oynayacaksanız şaheser tadında olanları oynayacaksınız.
Öyle metin kes, emek tarzında değil;
Saltanat Mt2 gibi baştan sunucu dizaynlı,
Samia gibi uçsuz bucaksız bölgeleri olan,
TK MT2 gibi Green Mount'u ve Metin2 ile alakası olmayan sistemli,

özel PVP ya da namı değer şaheserler oynuyacaksınız.

Diğerlerine gelince, sadece bedensellerin olduğu cehennemler. Versus char. bile savaşçı bedensel diziyorlar.
Çünkü oyunun mantığı düz vuruşa çekmişler; sadece metin kes ve ya patronu köşede kes. Bedesenselden başka bir şey göremeyiz.
Arkadaşlar oynadıkça daha iyi anlayacaksınız ama Metin2 pişmanlıktır. Çok boş zamanınız varsa iyi vakit geçiriyorsanız bir şey diyemem ama uzun süreli ciddi oynayacaksanız oyuna emek verdikten sonra bırakmak daha zor oluyor.
Rol yapma oyunu; balıkçılık, maden, evlilik, party gibi etmenler bile ortamı olmasını sağlıyor. Zevkli bu yüzden. 12 yıldır özel ve resmi sunucu oynadım. Pişman olmadım.

Özel PVP oynayacaksanız şaheser tadında olanları oynayacaksınız.
Öyle metin kes, emek tarzında değil;
Saltanat Mt2 gibi baştan sunucu dizaynlı,
Samia gibi uçsuz bucaksız bölgeleri olan,
TK MT2 gibi Green Mount'u ve Metin2 ile alakası olmayan sistemli,

özel PVP ya da namı değer şaheserler oynuyacaksınız.

Diğerlerine gelince, sadece bedensellerin olduğu cehennemler. Versus char. bile savaşçı bedensel diziyorlar.
Çünkü oyunun mantığı düz vuruşa çekmişler; sadece metin kes ve ya patronu köşede kes. Bedesenselden başka bir şey göremeyiz.

Rol yapma oyunu; balıkçılık, maden, evlilik, party gibi etmenler bile ortamı olmasını sağlıyor. Zevkli bu yüzden. 12 yıldır özel ve resmi sunucu oynadım. Pişman olmadım.
Saltanat ve diğerlerini oynadım ve Saltanat'ı beğenmedim. Saltanat Mt2 normal Metin 2'den bile daha çok para üzerine kurulu gibi geldi bana.

Geri
Yukarı