Metin 2'de şansın 0 olduğu anlar

Gerçekten eklediği şeyleri bende beğendim.Normal Metin 2'den çok daha iyi gözüküyor. Ama oyun fazla P2W. Böyle olmasa en sevdiğim PVP server olabilirdi.
Biraz emek verilince, edit eşyalar yapılabilyor. Ben katalık ninja full edit dizmiştim. Bıraktım sunucu öyle duruyor. Katandan düşen +8 taşlar iyi su taşı ediyordu.

Maalesef. Keşke ben de sizin kadar sabırlı olabilseydim.
Ama değilim :(
Sabır değil gerçekten, bir +9 canavar taşı basın silahınıza 110 ya da 151 seviye olması önemli değil silahın, gidin kata yapın.

Ben en son 8 dakika 30 saniye de kendi rekorumu kırdım kata da. Çok dikkat ederim erken yapmaya. Şans ile bu süreye ulaştım.
Pvp bende çok oynadım tabii. Hatta bir ara şaman ile server turnuvasına katıldım. PVP serverlar ile alakalı bir sorunum yok. Normal oyunla alakalı sorunlarım var.

İşte oyunu bilmediğimden ne para kasmayı biliyorum ne de kendimi kasmayı.
Balık, madenden çok güzel paralar kazanabilirsiniz. Mesela benim şansım olmadığı halde, 1 günde 300M para kazabildim. Başkası olsa yerimde bu şu an 700M'di.

Kasılmak için uğraşmıyacağım. Kendimi 75'e atıp, alacağım eşyaları takacağım. Çünkü örümceklere karşı hazır eşya alıp, daha sonra 75'ten farklı eşyalara geçmem gerekiyor. Hayvandan, şeytana yani.
O yüzden direk kendimi 75'e kastıracağım.

Sabır değil gerçekten, bir +9 canavar taşı basın silahınıza 110 ya da 151 seviye olması önemli değil silahın, gidin kata yapın.

Ben en son 8 dakika 30 saniye de kendi rekorumu kırdım kata da. Çok dikkat ederim erken yapmaya. Şans ile bu süreye ulaştım.

Balık, madenden çok güzel paralar kazanabilirsiniz. Mesela benim şansım olmadığı halde, 1 günde 300M para kazabildim. Başkası olsa yerimde bu şu an 700M'di.
Birazdan size cevap vereceğim şuan da oyunu indiriyorum. (konu dışı)

P2W kısmı aşırı derecede ön planda olmasa hala oynarım. En son Turkey sunucusu açıldığında aşırı derece oynamıştım. En yüksek leveller daha 77 78'lerde iken 69ları zorlamıştım. İşin sıkıntı kısmı pet, binek vb. itemlerle başlayan arkadaşlar benden sonra başlayıp beni baya bir geçmişti. Bazı oyunlarda bu farkı zamanla kapatabiliyorsunuz ama bu oyunda maalesef o fark zamanla da kapatılamıyor.

Balık tutma şansı arttırılamıyor.

Ayrıca falcı kadının söyledikleri ve verdiği tılsımın gerçekten bir etkisi yok oyunun dosyalarında, bu arada balıkçılık kılavuzu balığı başarıyla tutabilmeye değil, nadir balık türlerinin oltaya gelmesine yarıyor.

-
Balık tutma şansı arttırılamıyor.

Ayrıca falcı kadının söyledikleri ve verdiği tılsımın gerçekten bir etkisi yok oyunun dosyalarında, bu arada balıkçılık kılavuzu balığı başarıyla tutabilmeye değil, nadir balık türlerinin oltaya gelmesine yarıyor.
Teşekkürler dostum güzel yorumların için, ama olta seviyesine bağlı değil mi tutturma şansı ?
Mesela karbon olta ile çok daha iyi tutuyor oyuncular. Aynı şekilde +8 olta; +1, +2 gibi oltalara göre daha iyi tutuyor.
Olta seviyesi ve ya cinsi, şansı arttırabiliyor yani.

Ama ben balıkçılık kılavuzunun, balık tutma oranına etkisinden bahsetmedim. Ben bu kılavuzun nadir balıkları bulma şansından bahsettim. Bende kılavuz olmasına rağmen, nadir balıkların geç geldiğinden bahsettim.

Yeni konular

Geri
Yukarı