Metin2 halen oynanır mı?

Ne ana sunucudan ne pvp sunucularından zevk alamazsınız. Ana sunucu tamamen gerçek para üzerine dönüyorken pvp sunucularında da işin arka planında olan biri olarak şunu söyleyebilirim (her gün açılan 100 200 kişilik sunucular değil hatrı sayılı global ve yerelde büyük kitlelere oynattığımız sunucularda kuruculuk - adminlik) artık oyuna ticaret olarak bakılıyor. Yeni sermaye sahipleri marketin sürekli işleyeceği bir oyun açmak istiyorum laflarıyla kapımızı çalıyorlar. Ben şahsen bireysel ve lonca oyuncularına özel içerikler ve drop ayarları yapmayı tercih eden biriyim. Fakat yatırımcılar bunu bırakın daha çok para kazanacağımız şekilde yapın diye geliyorlar. Haliyle her server bu temelde oluyor. Ayrıca sağda solda forumlarda afiş reklamlarında gördüğünüz serverlar bahsedilen kişi sayısına sahip olmayan "kalitesiz" sunuculardır. Admin ekibi market satışının yanında bir noktada sunucunun düşüşe geçtiğini hissettiğinde veya daha 1.ayı doldurmadan kapatma fikrine eriştiğinde ilgili sitelerden item ve won satmaktalar.

Özet: Bir yönetici olarak aman diyeyim başlama. Seni yürüyen para olarak görenlerin oyunlarına girme. Ben kişisel olarak işe ara verdim. Her hafta yeni sunucu açıldığı için piyasanın ölmesi yakındır. Piyasa öldükten sonra tamamen keyfime göre "mmorpg" ve "metin2" sevenlerin seveceği tarzda bir oyun çıkarıp global reklamlarını vereceğim. İyi forumlar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı