Metin2 hala oynanır mı?

Hala oynayan var. Ticareti falan dönüyor. Hatta İardi'ye reklam verdiren Metin2 sunucusu vardı.

Metin2 başlayacağına başka bir MMO oynasan daha çok zevk alırsın bence. Black Desert Online, yeni çıkacak Throne and Liberty, Elders Scrolls Online, Lost Ark, New World, Tab-target oyun seviyorsan Guild Wars 2, World of Warcraft, FINAL FANTASY 14 Online, Eve Online. Bu tarz oyunlar hem P2W değil hem de Türk kitlesi yeterince fazla, belki aklıma gelmeyen bir kaç tane daha MMO vardır. Metin2 2008-2009 yıllarında güzeldi, daha sonra yavaş yavaş oyunu çok kötü, rezil bir hale çevirdiler.

Metin2 başlayacağına başka bir MMO oynasan daha çok zevk alırsın bence. Black Desert Online, yeni çıkacak throne and liberty, elders scrolls Online, Lost Ark, New World, Tab-target oyun seviyorsan guild wars 2, World of Warcraft, Final Fantasy 14 Online, eve Online. Bu tarz oyunlar hem P2W değil hem de Türk kitlesi yeterince fazla, belki aklıma gelmeyen birkaç tane daha MMO vardır. Metin2 2008-2009 yıllarında güzeldi, daha sonra yavaş yavaş oyunu çok kötü, rezil bir hale çevirdiler.

Black Desert Online saatlerce hayatsız gibi grind attığın, P2W olan bir oyun, ben önermiyorum. Grafikleri ve mekanikleri ne kadar hoş olsa da oyunun temel amacı hayatsız Grind'ı olduğu için önermiyorum ben. Çok daha kaliteli oyunlar var listende, GW2 WoW, ff, eso bunlar çok daha iyi oyunlar.

Metin2 oynanır, nostalji yapasın gelmiştir girip takılırsın, tavsiyem PvP serverlerin birinde oynaman, zira şu an Metin2 TR'den fazla kullanıcısı olan birkaç adet PvP sunucu var.

Metin2 oynamak istemezseniz önereceğim MMO Albion Online olur. Gerçekten oyun arkadaşınızı bulduğunuzda süper oyun. 3 günlük premium süresi içinde 1 aylık premium parasını kasabilir ve ölmezseniz hemen pvp atabilirsiniz 1 ay gibi kısa bir sürede. Dikkat edin oyunda red zone ve black zone, bunlar harita türleri, içinde ölürseniz tüm eşyalarınız gidiyor. Yeni başlamışken her şeyinizi kaybetmeyi hiç istemezsiniz. Ben arkadaş bulabilsem Metin2 bırakıp Albion Online başlardım.

Geri
Yukarı