Metin2 Ninja Bıçak mı, Kılıç mı, Yay mı?

Fark için ninjada her türlü ata binip kılıçla keseceksin slotları. Düz vuruş artıran veya savunma veren skili olmadığı için biraz kasması zor bir çar.

Hayır böyle bir şey yok farmlık ninja sürekli yerde olmalı ve düz vurus harici vurmamalı, skilleri önemli değil, delici, kritiği ve hasarı iyi olduğu sürece Boss ve slotlarda iyi iş çıkarıyor.

Hayır böyle bir şey yok farmlık ninja sürekli yerde olmalı ve düz vurus harici vurmamalı, skilleri önemli değil, delici, kritiği ve hasarı iyi olduğu sürece Boss ve slotlarda iyi iş çıkarıyor.
Yediği hasar yerde çok olmuyor mu? Ben hep kılıçla kastım ninja oynarken, ama bu karakterin piri değilim tabi ki.

Ben bahardayım ya :D kolay gelsin.

En bitik svdesin aklın varsa elindeki tüm itemleri pazara at oradan gelen parayla ep kuponu al Ruby'e geçiş yap.

Yediği hasar yerde çok olmuyor mu? Ben hep kılıçla kastım ninja oynarken, ama bu karakterin piri değilim tabii ki.

Büyülü Sura'yı saymazsak savaşcıdan sonra en çok işe yarayan karakter ninjadır özellikle ninjaya hakimsen oyunun içinden geçersin tabii biraz kendini kasması kanser ama yapacak bir şey yok sürgünden sonra çok rahat ninja için.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    1,9 MB · Görüntüleme: 23
En bitik svdesin aklın varsa elindeki tüm itemleri pazara at oradan gelen parayla ep kuponu al Ruby'e geçiş yap.

Büyülü Sura'yı saymazsak savaşcıdan sonra en çok işe yarayan karakter ninjadır özellikle ninjaya hakimsen oyunun içinden geçersin tabii biraz kendini kasması kanser ama yapacak bir şey yok sürgünden sonra çok rahat ninja için.
Bu siyah orkları kesememe sebebim de mi ninja ya eskiden böyle dolunay ile siyah orklarda takılıyodum şimdi vurduğumda canı bile gitmiyor :D

Bu siyah orkları kesememe sebebim de mi ninja ya eskiden böyle dolunay ile siyah orklarda takılıyordum şimdi vurduğumda canı bile gitmiyor :D

Ninjada verdiğin statüde önemli DeX fullemediysen verdiğin hasar az ve yine söylüyorum elinde ne kadar item varsa hepsini sat ve Ruby'e geçiş yap zaten yolun başındasın Ruby'de birçok etkinlik var çok daha rahat kasılırsın para kasarsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı