Metin2'ye başlanır mı?

Tamam kardeşim en iyi bilen sensin :)
Ben doğrusunu bilmeme rağmen öyle bir şey demedim de sen bilmemene rağmen öyle bir şey dedin ama neyse.
20 TL'ye kim kime ne veriyor dostum? Bu oyun P2W değil ki.
Bu oyun P2W. Hırsız eldivenin olmadığında ve ep kuponu alabilecek paran olmadığında napıyorsun? Ya gidip maden kazıyorsun ya da eldiven gerektirmeyen başka bir şey. (Normalde yapacağından getirisi çok daha az bir farm.) Bu olay da ne kadar yüksek level olursan veya ne kadar gelişmiş olursan ol insanın başına geliyor. 15 Senedir 1 kuruş atmadığımdan biliyorum. Bu durumları çok rahat bir şekilde çoğaltabilirim.

Ben doğrusunu bilmeme rağmen öyle bir şey demedim de sen bilmemene rağmen öyle bir şey dedin ama neyse.

Bu oyun P2W. Hırsız eldivenin olmadığında ve ep kuponu alabilecek paran olmadığında napıyorsun? Ya gidip maden kazıyorsun ya da eldiven gerektirmeyen başka bir şey. (Normalde yapacağından getirisi çok daha az bir farm.) Bu olay da ne kadar yüksek level olursan veya ne kadar gelişmiş olursan ol insanın başına geliyor. 15 Senedir 1 kuruş atmadığımdan biliyorum. Bu durumları çok rahat bir şekilde çoğaltabilirim.
Dostum hırsız eldiveni oyunda elde edilemeyen bir şey değil. :)

Şu an pek aktif olmasa da oynuyorum. Oyunda pek oyuncu yok ve yeni oyuncu gelmiyor. Eskiye nazaran ise çok fazla güncelleme oluyor. Hileler ile mücadele artık daha fazla. Ama diğer arkadaşların da dediği gibi oyuna en az 500 lira başlangıçta harcamadan gelişmek çok zor. Metin2 zaten oldukça zaman alan bir oyun.

TR kesinlikle oynanmaz bence tabii başkalarını bilmem ama PvP dersen oynayabilirsin 2 Temmuz'da hasret diye eski TR tarzı saçmalıkların olmadığı bir server açılacak bende onu bekliyorum tekrar oynamak için.

Para yatıracağım diyorsan başlanır onun dışında baslanmaz efsun simya pet binek bunlar oyunu öldürdü eskiden bunlar olmadığı için herkes zevk alıyordu biz vadide orklari öldürmek için 10 kişi falan grup oluyorduk şimdi adam pelerin basıyor kasılıyor.

Hile hile. Hile yüzünden başlanmaz ben balık ve 1000X denen bir hileile haftada 300TL'ye yakın nakit kazandım. Şimdi tün sunucular kapalı beta oldu. Bıraktım. Ama hakkı ile oynanacak bir oyun değil. Bence Black Desert Online'yi sistemin iyise dene derim. Gelmiş geçmiş en iyi MMORPG oyunudur.

Parasız olmaz diycekler çıkıcak aldırma yavaştan yapılır herşey 105 bedenselim var çift str mat mitsi setim var yanında 100 lv şaman ve event için 55-61-75 karışık çarlarımda var oyuna para basmadım uzun süredir oynuyorum para yatırma ihtiyacı duymadım zevk için oynuyorum kendimi biraz zorlasam daha fazlasınıda yaparım. Parasız gelişmen zor ama zevk alabilirsen oyun gayet iyi tek sorun hileler ile uğraşmak olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı