Metin2'de ekran donuyor

Emircanazik

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba. Ben Metin2 oynuyorum kalabalık bir yere girince ekran birden donuyor sonra ekran karanlık oluyor. 3 4 sn sonra ekran tekrar geliyor ve oyun kendiliğinden kapanıyor. R bu sorunu alan var mı? Varsa çözümü nedir?

Merhaba. Ben Metin2 oynuyorum kalabalık bir yere girince ekran birden donuyor sonra ekran karanlık oluyor. 3 4 sn sonra ekran tekrar geliyor ve oyun kendiliğinden kapanıyor. R bu sorunu alan var mı? Varsa çözümü nedir?
Hocam bu sorunun bir çözümü bildiğim kadarıyla yok. Metin 2 nin normal sorunu. Ama istersen pazar yerinde pazar isimlerini ve pazar mesafesini kısabilirsin. Yaratık isimlerini falanda kapat daha iyi olur.

İstersen 3090 Ti kullan bunu yine yaşarsın çünkü Metin2 bir sürü optimizasyon sorunu olan eski bir oyun ekrandaki yoğunlugu senin sistemin kaldirsa bile oyunun kendi motoru kaldırmayabiliyor.

Resmi bir oyunun desteklediği o kadar bot olursa elbette bu sorunların yaşanması kaçınılmaz oluyor. O yüzden sorunun çözümüyle uğraşmak yerine sorundan (Metin 2'den) kurtulun.

Geri
Yukarı