Metro 2033 hakkında görüşlerim

Sizce kaç lira verilir? Alırsam kendim kırabilirim.
Konsol fiyatları uçtu gidiyor. Eskiden slim kasaları 600 TL'ye bulabilirken şimdi 1000 civarı satılıyor. Ama max 1000 TL verin. Ayrıca hiç cihaz kırmadıysanız yada görmediyseniz denemeyin bilen birine yaptırın. En ufak hatada Konsol brick olur açamazsınız.

Konsol fiyatları uçtu gidiyor. Eskiden slim kasaları 600 TL'ye bulabilirken şimdi 1000 civarı satılıyor. Ama max 1000 TL verin. Ayrıca hiç cihaz kırmadıysanız yada görmediyseniz denemeyin bilen birine yaptırın. En ufak hatada Konsol brick olur açamazsınız.

Xbox 360'me JTAG çipi takmıştım :D.
300'e Super Slim buldum.

@Crimson Butterfly

Forumdan bulmak isterdim fakat açtığım konuyu sildiler.
Cihazın kesin bir sorunu vardır. Yoksa mümkün değil. Slim cihazlar 1000 liradan aşağı zor geziyor. Bence güvenme ama sen bilirsin. Alacaksan adamla görüntülü aç cihazın çalıştığına dair görüntü göstersin sana.

Oyun gerçekten güzel ama sonu saçma bir de oyunun sonralarına doğru gelen kütüphanedeki maymun benzeri yaratıklar çok zor ölüyor ama onun dışında güzel.
O yaratıkları öldürmeye çalışırsan çok zor geçersin o bölümü yaratıkla karşılaştığında göz temasını kesme sana odaklanıp bir müddet sonra gidiyorlar. Bunu bilmediğimden 7 ya da 8 olması lazım belki de 9'dur oyunu silmek üzereydim son kez bir oynayayaım dedim ve geçtim. Delirtmişti beni de.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir de 2033 çok güzel diğer 2.Oyunu çok kötüydü yarısında sildim.

Geri
Yukarı