Oyun Metro 2033 Redux 3,10 TL

insann

Hectopat
Siparişiniz incelemeye düşmediği sürece kodu alabilirsiniz, site güvenilir. Eğer siparişiniz incelemeye düşerse bekleyin sadece :D. Benimki incelemeye düştü, pek ümidim olmasa da umarım kodu bana verirler. En fazla iade ederim neyse ya.

Ben 71 TL'ye DBH görünce onu da ekledim sorunsuz keyi teslim ettiler. Almak isteyenler için DBH bu fiyata bedava, güncel Steam fiyatı 470 TL.
1692445098588.png

Son düzenleme:
Ben aynı hesapta 2. kodu alamadığım için hediye yoluyla aldım ve siparişim bekletmeye alındı. Bu arada ilk aldığım kod 9 TL' ye Chivalry 2 idi 😈. Aldığım kart Tosla.
Eki Görüntüle 1908831
Hediye olarak alınca belki incelemeye düşürmüştür, iptal ederler en kötü siparişi. Chivalry 2 9 TL değil ama o iş nasıl oldu :D

Hediye olarak alınca belki incelemeye düşürmüştür, iptal ederler en kötü siparişi. Chivalry 2 9 TL değil ama o iş nasıl oldu :D
Hocam hediye olarak almakla bir alakası yok. Sizin konunuzda attığım linklere girip okuyun biraz. O zaman da bana ve çoğu kişiye sıkıntı çıkarmışlardı. Siteyle alakalı bir durum yani.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı