Oyun Metro 2033 Redux 3,10 TL

Metroyu 3 4 saattir aldım ancak hâlâ geri dönüş sağlanmadı oyunu oynayamıyorum.
"Your Metro 2033 Redux order is being reviewed" diye mail gelmiştir illaki. Beklemek istemiyorsan linke tıkla ve "Cancel Order" yazan yere tıkla. Ayrıca benim 7 saat sonra param iade edildi, sipariş iptal oldu. Bir de Nays ile deneyeyim.

"Your Metro 2033 Redux order is being reviewed" diye mail gelmiştir illaki. Beklemek istemiyorsan linke tıkla ve "cancel order" yazan yere tıkla. Ayrıca benim 7 saat sonra param iade edildi, sipariş iptal oldu. Bir de Nays ile deneyeyim.

Sipariş inceleniyor diyor ben Steam'de adres bilgilerini sallamıştım burada gerçek girdim ondan dolayı sorun yaratabilir.

Bende buradan chivalary 2 Special Edition aldım dün 9.25'e ama satıştan kalktı galiba bazen hata yapıyorlar metroda hata olabilir çok ucuz.

Steam'de indirimde 6.20 TL'ye düşüyor zaten. Sorun olduğunu sanmıyorum ama ihtimal var tabii ki.

Hocam sen korkma, bu site para konusunda sıkıntı yapmaz.

Yok hocam para sıkıntı değil metroyu yaz indirimlerinde alacaktım bir sorundan dolayı alamadım şimdi alayım dedim bu sefer fiyat politikasından alamıyorum ama oyunuda oynamak istiyorum.

Steam'de indirimde 6.20 TL'ye düşüyor zaten. Sorun olduğunu sanmıyorum ama ihtimal var tabii ki.

Hocam sen korkma, bu site para konusunda sıkıntı yapmaz.

Chivalary 2 Special Edition için hata var demek istemiştim aslında ama metroda hatalıdır çünkü adamlar dolar euro bazlı satıyor normal fiyatları hep Steam'den pahalı bazen de çok ucuz satıp satıştan kaldırıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı