Metro Exodus mu Bannerlord mu?

Ahmet4458

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese iyi günler dostlar ben biriktirdiğim bir parayla Metro Exodus veya Bannerlod alacaktım ikisi de indirimle aynı paraya denk gelince afalladım sizce hangisine paramı vereyim?

Ama ben bilgisayar için söylemiştim sanırsam dediğin Game Pass Xbox için.
Ya şimdi arada kaldım Bannerlord zaten hem singel hem multi bir oyun oynanır ama 30 saatlik Metro Exodus serüvenini de kaçırmak istemiyorum o yüzden bir seçim yapmam lazım sizce hangisini deneyeyim. Benim sorum bu.(PC için konuşalım)

Ama ben bilgisayar için söylemiştim sanırsam dediğin Game Pass Xbox için.
Ya şimdi arada kaldım Bannerlord zaten hem singel hem multi bir oyun oynanır ama 30 saatlik Metro Exodus serüvenini de kaçırmak istemiyorum o yüzden bir seçim yapmam lazım sizce hangisini deneyeyim. Benim sorum bu.(PC için konuşalım)

Zaten PC için diyoruz PC'de Game Pass var.

Xbox Gamepass Beta (PC) 5 TL ilk ay diye biliyorum. İlk ayda zaten bitirip kapatabilirsiniz. Ama bana kalırsa aylık 15 TL vermek çok pahalı değil. İçinde çok güzel oyunlar oluyor. Forza sürekli oynadığım zaten o belli, The Outer Worlds, Ori and The Will of the Wisps, Gears 5 gibi bir sürü oyun var. Ve yanında Bannerlord. Bence win-win 😂.

Cahillliğimi mazur görün ben yazında direkt Xbox çıktı ondan öyle sandım :D tavsiyeleriniz için teşekkürler bu Game Pass'i deneyeceğim herkese iyi günler.
Ve son bir sorum olacak bu Game Pass'i aldığımızda oyunları hala GeForce Now'da oynayabilir miyiz?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı