Bannerlord unutuldu mu?

Evet bende çok istiyorum bir video görmüştüm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
hemen gaza geldim arkadaşınla birlikte oynamak onun senin himayen altında bir lord olması ya da onur esir alma ya da onun krallığıyla seninkinin savaşması düşünmesi bile çok güzel.

HOI 4 RP yapıyoruz mesela, çok zevk alırım. Özellikle böyle kendi yaptığın hamlelerle bir takım olaylar doğurma veya engellemeye sebep oluyorsun ya. Sanki lidermiş hissiyatı veriyor ki bu da beni çok sevindiriyor. Bannerlord'da CO-OP olması çok daha iyi olur. Botlar hep aynı taktiği uyguluyor, komutan ölürse hücum. Ama karşıdaki komutan da oyuncu olursa ordusunu senin hamlelerine göre yönetecek. Bir de devlet falan kurduk mu müthiş RP döner. Eğer yapılırsa mutlaka satın alacağım oyunu zaten istiyordum, CO-OP'da vesile olmuş olur.

HOI 4 RP yapıyoruz mesela, çok zevk alırım. Özellikle böyle kendi yaptığın hamlelerle bir takım olaylar doğurma veya engellemeye sebep oluyorsun ya. Sanki lidermiş hissiyatı veriyor ki bu da beni çok sevindiriyor. Bannerlord'da CO-OP olması çok daha iyi olur. Botlar hep aynı taktiği uyguluyor, komutan ölürse hücum. Ama karşıdaki komutan da oyuncu olursa ordusunu senin hamlelerine göre yönetecek. Bir de devlet falan kurduk mu müthiş RP döner. Eğer yapılırsa mutlaka satın alacağım oyunu zaten istiyordum, CO-OP'da vesile olmuş olur.

Evet ben zaten 170 saat oynadım aldım Steam'den 120TL'ye normalde Epic'de 60TL ama Epic'den oyun alınca sanki torrent oyun almışım gibi hissediyorum arayüzü çok dandik geliyor bana. Bilmiyorum belki Steam'e alıştığım içindir senin için sorun yoksa oradan al bence hem ucuz bazıları 40TL'ye alıyormuş kuponla. Çok bilmiyorum ama bazı insanlar konu açmış bende oradan gördüm.

Beklentiyi tam karşılayamadığı için ve erken erişimde olduğu için olabilir. Şu an için bende Warband oynuyorum. Oyun tam oturduğunda ve güzel modlar çıkınca oynarız.

Modlar bir an önce çıkmazsa unutulacak. Warband'ın çıktığı zamanı hatırlıyorum da Bannerlord Warband kadar beğenilmedi. Bence sebebi ise 8 yıllık bir uğraş var sonuçta beklentiler daha yüksekti.

Geri
Yukarı