Metro Exodus serisinde jumpscare var mı?

Elbette var. Çok fazla yok tabi ama ani yaratık saldırısıyla karşılaşabiliyosun her an.

Edit: Şöyle bir video hazırlanmış örnek olarak.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yer yer olmuyor değil, ama çok korkacağınızı düşünmüyorum çünkü pek korkutucu değiller. Oyunun amacı sadece germek, korkutmak değil. Buna değeceğini düşünüyorum çünkü oyun güzel, oynamanı tavsiye ederim.

Sam Story DLC'sinde vardı. Hurda arabalarla dolu bir yere gidiyoruz aniden kanatlı yaratık çıkıyordu. Gerilmiştim. Bir de Metro serisi oynanıyorsa en zor modda oynanmalı. O kurşunları sayarak sıkmalı insan 😂

Varsada yoksada oyna. 😀 😀 Hatta sana tavsiyem ilk oyundan itibaren seri olarak bitir. Zaten ilk iki oyun yüzünden Exodus sana çok hafif gelecek. Ve Metro serisi özünde bir korku oyunu değil gerilim oyunu. Ve bunu da çok iyi yapıyor. Şahsen ilk iki oyunda tünellerde giderken Yusuf Yusuf oluyordum ama bir yerleşkeye gelince oh be diyordum kendi kendime.😀😀 Ha illaki arada bir oluyor jumpscare fakat bu oyun sonuç olarak bir yarış oyunu ya da bir saf aksiyon oyunu değil. Size tavsiyem eğer oyunu hiç oynamadı iseniz baştan seri halinde oynamanız. Zaten tüm oyunlarında TR yama mevcut.

Geri
Yukarı