Metro Exodus yapımcısı PC oyuncularını tehdit etti

Forum üzerinden yaptığı açıklamanın devamında ise scynet, çarpıcı bir açıklamada daha bulundu. Buna göre, serinin devam oyununun PC versiyonunun Metro: Exodus oyununa bağlı olduğunu belirten geliştirici, eğer tüm PC oyuncuları bu ay çıkacak olan oyunu protesto ederlerse, bir sonraki Metro oyununun, ki eğer geliştirilecekse, PC versiyonunun olmayabileceğini belirtti.

Kaynaklar :

Açıkçası Metro olmasa oyun dünyası hiçbir şey kaybetmeyecek. Steam'in Epic Games durumuna bir çözüm bulması gerekiyor artık.

Son düzenleme:
2033 Redux'u dün bitirdim. Hiç sarmadı açıkçası oyun yarısından sonra açıldı. Last Night Redux'u bugün yükledim bakacağım duruma. İzlediklerime göre daha güzel gibi duruyor. Hikayesi güzel olabilir fakat Redux da olmasa pek oynamazdım oyuna yansıtamamışlar gibi. Yine de güzel oyun.

Bilgisayarda çıkmaması gibi bir durum söz konusu olamaz bence :) oyun türü FPS bir de.

Bu oyun metro kitap serisinden esinlenerek yapılmış. 3 kitaptan oluşan seriyi okumak daha güzel olur, hiç olmazsa oyunun yapımcılarının değil de kendi hayal gücünüzle seriyi anlamış olursunuz. Böyle boş tehditlere de kulak asmamış olursunuz derim.

365959

Bu nasıl bir başlık Tanrı Aşkına?

Bu çok mantıklı değil mi? Benim yaptığım bir A oyunu PC'de satmazsa, B oyunumu PC'ye çıkarmam. Onunla uğraşmam. Onun yerine Xbox ve PS'ye çıkarırım olur biter. Maliyetten de düşülmüş olur.

Bu kadar sığ insanlar nasıl bir arada toplanmış anlayamadım. Herkes Metro'yu dövmüş.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı