Metro Exodus CPY Tarafından Kırıldı

Denuvo 5.6, 5 gün dayanabildi. 2 saat önce reddit sitesinde yayınlanmış. Satışları baya etkileyeceğini düşünüyorum, çünkü çoğu kullanıcı oyununu steam'den farklı bir kütüphanede tutmak istemiyor.
371213

Dünden beri korsan olarak yüklemeye çalışıyorum. 14 saatin sonunda indi ama kurulumda yüzde 42'de kalıyor ve dosyaları kopyalıyor. 400GB dosya oluşturmuş kendi kendine. Bence hala doğru düzgün kırılabilmiş değil veya ben yanlış bir dosya indirdim.

Sırf oyun Epic Gameste çıktı diye korsan oynayanlara demediğini bırakmayan insanların - ki bencede orijinal oynanmalı - sözde birden çok program yüklemeye üşenme ayağına "Steam'e çıksa alırdık çıkmadı diye korsan oynuyorum" demesi kadar abes ve saçma bir şey göremiyorum. Utanmasalar sosyalde torrent linki payalaşacaklar. Normal bir oyun olsa "korsana destek verimiyoruz" denilip konu kitlenirdi. Bakıyorum da konuda adam korsan indiremedi diye yardım ediyolar. Acınacak haldeyiz.

Sırf oyun Epic Gameste çıktı diye korsan oynayanlara demediğini bırakmayan insanların - ki bencede orijinal oynanmalı - sözde birden çok program yüklemeye üşenme ayağına "Steam'e çıksa alırdık çıkmadı diye korsan oynuyorum" demesi kadar abes ve saçma bir şey göremiyorum. Utanmasalar sosyalde torrent linki payalaşacaklar. Normal bir oyun olsa "korsana destek verimiyoruz" denilip konu kitlenirdi. Bakıyorum da konuda adam korsan indiremedi diye yardım ediyolar. Acınacak haldeyiz.
Konu niye kilitlensinki? Kilitlenen konular korsan oyunda yardım istiyenler için. Ben sadece kırıldığının haberini yaptım. Technopatta da bu tarz bolca konu mevcut. Konu altına yazılan mesajlar beni ilgilendirmiyor.

Konu niye kilitlensinki? Kilitlenen konular korsan oyunda yardım istiyenler için. Ben sadece kırıldığının haberini yaptım. Technopatta da bu tarz bolca konu mevcut. Konu altına yazılan mesajlar beni ilgilendirmiyor.

Bu konu kilitlensin demedim zaten. Konudaki korsan yardımlaşmasına gönderme o.

Bu oyun şirketleri anlaşması lazım bu insanlar bir şekilde. FBI falan bakmıyor mu bu işlere? Nasıl bulunamıyor bunu yapanlar, adamların işine taş koyuyorlar. Sonuçta bir oyun yapmak hiç kolay değil ve deli paralar dönüyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı