Metro Exodus'un öncesi var mı?

Var mı arttıran? Daha fazla 2033 ve Last Light yazacak arkadaş var mı?
Artırıp kitapları olduğunu söylüyorum. Dmitry Glukhovsky'nin Metro 2033, 2034 ve 2035 kitaplarını okumanızı tavsiye ederim. Sözde kitaplar oyunla bağlantılı ama her yeni oyunda kitaplardan daha fazla uzaklaşıldı bence.

Bu arada sanırım piyasada şu an Redux dışında sürümleri yok serinin önceki oyunlarının. Redux genel olarak grafiği geliştirilmiş versiyon. Çeşitli iyileştirmeler de var. Mümkünse Redux olanları oyna.

Artırıp kitapları olduğunu söylüyorum. Dmitry Glukhovsky'nin metro 2033, 2034 ve 2035 kitaplarını okumanızı tavsiye ederim. Sözde kitaplar oyunla bağlantılı ama her yeni oyunda kitaplardan daha fazla uzaklaşıldı bence.

Bu arada sanırım piyasada şu an Redux dışında sürümleri yok serinin önceki oyunlarının. Redux genel olarak grafiği geliştirilmiş versiyon. Çeşitli iyileştirmeler de var. Mümkünse Redux olanları oyna.

Kitaplarını gaza gelip aldım ama orada duruyorlar.

Oyunu oynadıktan sonra okuyun bence. Oyunlar bende hayal kırıklığı oldu. Özellikle exodus.

Gerçekten ilgimi çekti oyunlarda 6 TL 2033 ve last night kaçırmamak lazım oyunlar bittiği anda bakacağım sağ olun teşekkür ederim.
Metro 2033, metro: Last Light ve Metro Exodus olarak sıralaması var oyunun.

Buradan size teşekkür ederek bütün yorumlara teşekkür edeyim siz ve diğerleri demese bilmeyecektim çok sağ olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı