Metro Last Light hata vermeden kapanıyor

İşletim sistemi
Windows 10

SulFi

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: GA-H67MA-USB3-B3 (gigabyte)
İşlemci: Intel® Core™ i5-3570
Ram: 8 GB
Ekran kartı: MSI Radeon RX 570 Armor 4G
Telefon : Xiomi Redmi Note 10 pro
Meslek
Öğrenci
Steam'dan Metro Last Light indirmiştim. Sonra oyunu Türkçe çevirdim oyuna giriyorum her şey güzel gidiyor. Bir zaman sonra oyun hata vermeden masaüstüne alıyor ve bunu her oyuna girdiğimde yapıyor. Nasıl düzeltirim? Açılırken bir de ( previous launch was unsuccessful. Would you like to start in safe mode ) yazıyor [evet veya hayır) yazıyor ikisinede tıklıyorum ama bir fark yok. Ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende bir aralar oynuyordum bende de öyle hata çıkıyordu ama tekrar açtığımda düzeliyordu. Sen bir Steam'den dosya doğrulaması yaptır ve yönetici olarak çalıştırmayı dene belki çözülür
dediğini yaptım hatta oyunu tekrar yükledim falan oyuna girdim oyun daha başlamadan kurtlar bize saldırır ken masa üstü ne geliyor 3 gündür araştırıyom bulamadım

Merhaba, rapor oluşturun ve paylaşın.

S.

Belki de oyunun çalışması için gereken eklentiler düzgün yüklenmemiş olabilir DirectX vs. gibi.

Orunu buldum benim işlemcim çift çekirdekliymiş. O yüzden oyun açılmıyormuş illede işlemciyi değiştirtecek bana.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı