Çözüldü Metro: Last Light Redux açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
MSVCP140.dll dosyası System32 ve SysWOW64 klasöründe mevcutsa silin. Değilse direkt aşağıdaki programın hem x86 hem de x64 sürümü yükleyin. Kurulum esnasında hata alacak olursanız Denetim Masası üzerinden Visual C++ 2015 paketlerini onarın.

Eğer Steam'den aldıysan Metro: Last Light Redux klasörüne gir: "_CommonRedist" -> "DirectX" -> "Jun2010"u aç. Ardından "DXSETUP"ı başlatın. Bunu yükle sonra tekrar dene. Olmazsa geri dönüşünü bekliyorum.

Eğer Steam'den aldıysan Metro: Last Light Redux klasörüne gir: "_commonredist" -> "DirectX" -> "jun2010"u aç. Ardından "dxsetup"ı başlatın. Bunu yükle sonra tekrar dene. Olmazsa geri dönüşünü bekliyorum.

Yok hocam Epic Games üzerinden almıştım. Daha önce yüklemiştim sorunsuz bir şekilde bitirmiştim ama şimdi açılmıyor.

Bazıları sadece Steam'i yeniden başlatarak çalıştığını söylemiş, deneyebilirsin istersen.

Hocam denedim olmadı sizin dediklerinizide yaptım şimdi ise aşağıdaki hatayı veriyor.

1685983372958.png

MSVCP140.dll hataları bilgisayarınız da c++ redistributable eksik veya hatalı yüklenmemiş ise gözlemlenir. Tek bir tanesinin kurulması da yetmeyebilir. https://www.technopat.net/sosyal/in...butable-runtimes-hepsi-bir-arada.486/download bu linkten indirip içindeki .bat uzantılı dosyayı yönetici olarak çalıştırman yeterli olacaktır. Sırasıyla hepsi otomatik yüklendikten sonra bilgisayaraını yeniden başlat. Sorun çözülecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı