Metro Oyunları zamlandı!

Epic Games'te hala zamlanmadı üstelik indirimde bu seri. Almayanların Launcher takıntısı yapmayıp alması gerektiğini düşünüyorum. Epic oyun oynatmayacak kadar sıkıntılı bir platform değil.

Vay be artık o kadar alışmışız ki, konu neden zamlandığı değil, önceden alıp almadığın oluyor. Kimse de yeter bu kadar zam demiyor.
Dünyada en ucuza alan ülkesin hala, zama rağmen. Adamlara neden bize bu oyunu indirimde 1.5 dolar civarına vermiyorsunuz diye kızalım mı bir de? Zamanında verdiler, alan aldı.

Epic Games için Launcher'ı sıkıntılı diyorlar hocam. O yüzden pek sıcak yaklaşamadım. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Epic Games'ten mordhau ve Fallout New Vegas oynadım bedava verdiği zaman bir sorun yok arayüzü Steam'e göre gelişmemiş ve yavaş onun dışında bir sorununu görmedim ben aradaki fiyat farkını düşününce Epic'ten almak çok daha mantıklı

@Simon Riley 3 Epic Games sadece oyunları kütüphanede tutmaya yarıyor. Launcher'i pek işlevsiz olduğu için oyuncular, Epic Games'den satın alınan oyunların korsandan farksız olduğunu söylüyor.

3TL'lik oyun 250TL olmuş :D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

3TL'lik oyun 250TL olmuş :D

Metro oyunlarına 3 TL'lik çöp oyunlar mi demeye çalıştınız indirimde o kadar düştüğü için mi?

Metro oyunlarına 3 TL'lik çöp oyunlar mi demeye çalıştınız indirimde o kadar düştüğü için mi?

Çöp oyun falan demedim ki gayet güzel oyunlar. Sadece 3TL'ye satılan oyunun fiyatının 249TL olarak zamlandığı için dalga geçtim.

Yeni konular

Geri
Yukarı