Quantic Dream oyunları zamlandı!

Zamlanalı 1 ay olmuş ama konusu yokmuş. 142 liradan 470'e çıkmış.

Geçen ay gamebillette 71 TL idi almamış almak isteyen arkadaşlar Gamebillet Voidu gibi siteleri takip ederse tekrar indirim olur diye düşünüyorum.

Konusu vardı. Niyetin iyi ama mümkün olduğunca aynı konuların olmaması lazım forumda. Kusura bakma, konuyu raporladım. Raporlanma nedenlerin sana açıklanıyor mu bilmiyorum. Bu yüzden eğer konun silinirse neden dememen için yazıyorum bunu.

Düzenleme: İki konuyu birleştirmişler şimdi.

Konusu vardı. Niyetin iyi ama mümkün olduğunca aynı konuların olmaması lazım forumda. Kusura bakma, konuyu raporladım. Raporlanma nedenlerin sana açıklanıyor mu bilmiyorum. Bu yüzden eğer konun silinirse neden dememen için yazıyorum bunu.

Sorun yok hocam, ben de olsam aynısını yapardım. Forumda düzen önemli 🙂

Bunlara artık moderatörlerin dikkat etmesi lazım ama onlar da onaylıyor sanırım bu durumu, dikkat etmesine rağmen gözünden kaçan olabilir ama bazı konular çok bariz oluyor. Açılan son 5 konunun 3'ü aynı oyunun zamlanması veya indirimiyle ilgili olup, moderatörlerin fark etmemesi garip geliyor.
Ayrıca zam haberlerinden bağımsız, oyun indirimlerinin haberlerinin "İndirim Köşesi" yerine "Oyun Haberleri'ne" açılıyor olması bir tek beni mi rahatsız ediyor? Zaten birbirinin aynısı zam haberlerinden dolayı çöplüğe dönmüştü, bir de bunlar geldi. Kategoriyi takip etmeyi bırakacağım en sonunda sanırım.
Ancak bunun için bir konu açmıştım vakti zamanında, eğer siz de bu durumdan rahatsızsanız buyrun aşağıya. Ne kadar ses çıkarsa, o kadar dikkat çeker.

Geri
Yukarı