Metro Oyunları zamlandı!

Hem düşük bütçe hem düşük sistem gereksinimleri olan kaliteli nadir yapımlardandı. Artık düşük bütçeden çıktı. (hala düşük de neyse)

Eğer merak ediyorsanız fiyat uygunsa alın.

Güzel olmasına güzelde alınmaz daha bence hocam. İndirimli fiyatını bilememde bu fiyata Sekiro falan var.

En iyisi toplayayım illa oynarım.

Güzel olmasına güzelde alınmaz daha bence hocam. İndirimli fiyatını bilememde bu fiyata Sekiro falan var.

En iyisi toplayayım illa oynarım.

Evet Sekiro'da kalitesine göre ucuz. Günümüzde 500 küsur olsa yine kimse bir şey diyemez. 3. oyun hakkediyor fiyatını ama ilk iki oyun tartışlır.

Hocam Mafia 1, Mafia 2, Mafia 3, var Definitive'de alınır mı sizce? Sekiro ve Tomb Raider'lerle birlikte alayım. İndirimden sonra zam yeme potansiyelleri çok.

Mafia 3 harici iyi oyunlar alınır. Ama Mass Effect legendery Edition daha mantıklı. Sekiro zor oyun ama bence en iyi combat sistemine sahip oyun.

2033 ve last night oyunlarını toplam 7-8 TL'ye almıştım. Exodusu alacaktım ama anlamamıştım.🙁. Neyse artık sonbahar indirimlerin de iyi bir indirime girmesini bekleyeceğiz.

Vay be artık o kadar alışmışız ki, konu neden zamlandığı değil, önceden alıp almadığın oluyor. Kimse de yeter bu kadar zam demiyor.

Geri
Yukarı