Metro serisi sizce zamlanır mı?

Her an her şeyin zamlanma ihtimali var artık. Kesin konuşamayız ben geçen hoparlör aldım 100Tlden fazla fiyat oynamış. Alabiliyorsanız alın alamamıyorsanız uğraşmanıza gerek yok.

Zam alabilir bugünün işini yarına bırakma.
Her an her şeyin zamlanma ihtimali var artık. Kesin konuşamayız ben geçen hoparlör aldım 100Tlden fazla fiyat oynamış. Alabiliyorsanız alın alamamıyorsanız uğraşmanıza gerek yok.
İndirim bittikten sonra 4 gün içinde zamlayabilirler. 29 Mayıs'tan itibaren zamlamazlar. Çünkü 29 Mayıs'tan sonra zamlarlarsa Steam Yaz indirimlerinde oyunu indirime sokamazlar. Sen kendini garantiye almak için şu 4 gün içinde para bul bence.
Aynen hocam haklısınız. En iyisi alıyım, teşekkürler :)

Hocam oyun ilk defa 49 TL gibi fiyata düşüyor bence alınır belki son şansın bile olabilir çünkü RDR2 defalarca 100 TL oldu ve Rockstar yapıştırdı zammı oyun şu anda 1,150 TL yani siz düşünün büyük ihtimal bu yaz indiriminde yine indirime girerse aynı fiyatda olmayabilir.

İndirim bittikten sonra 4 gün içinde zamlayabilirler. 29 Mayıs'tan itibaren zamlamazlar. Çünkü 29 Mayıs'tan sonra zamlarlarsa Steam Yaz indirimlerinde oyunu indirime sokamazlar. Sen kendini garantiye almak için şu 4 gün içinde para bul bence.
Hocam indirime 1 ay kala oyuna zam getiremiyorlar mı ? Elden Ring'e geçen bi zam geldi sizce 29una kadar tekrardan gelir mi?

Geri
Yukarı