Metro serisine kitaptan mı başlanmalı?

Bence kitaptan başlayın, oyun daha güzel geliyor. Kitap da hayat ettiğiniz bölgeleri canlı görmek çok güzel bir has veriyor.

Romanını okuduktan sonra oyununu hiç beğenmemiştim. Belki okumadan oynasam daha iyi gelebilirdi, kişiye göre değişebilir bilemiyorum.

Kitabı okuyub başlarsanız oyuna bence kafanızda yarattığınız evrenle uyuşmayabilir. Ben önce oyunla başlamayı tercih etmiştim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben once kitabi okudum. Ilk 20 sayfayi okudum. Sonra oyuna gireyim dedim. Metro'da kayboldum. Cikamiyorum. Internette bolumlerini izleyerek gectim. Sonra kitapta...

Fareler bir guvenlik noktasina saldiriyordu ilk baslarda. Sonra adam alev makinasini cikarip hepsini pisiriyordu. O sahneyi kitapta okurken oyle dalmisim ki, sana gercekten o yanik kokusu geldi burnuma. Ama oyun oynarken oturdum izledim. Zaten araya sinematik giriyor. Sacma sapan birsey. Gereksiz bir oyun.

Ben begenmedim. Sildim. Bosuna yer kapliyor. Benim acimdan gereksiz. Seven var midir? Vardir illa. Ama kitabi daha guzel benim icin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hem kitabı okudum hem oynadım bence ilk bölümü oku sonra oyna , ikinci bölümü oku ikinci bölümü oyna o zaman daha da keyif alırsın.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı