BKM kitaptan ürün almayın aldırtmayın

Salı akşamı sipariş verdim Perşembe günü kargoya verildi. Bugün de teslim edilecek yazıyor kargo bilgilerinde. Ya ben şanslıyım ya siz şanssızsınız.
Umarım biz şanssızızdır. Ne kadar az insanı kandırırlarsa o kadar iyi. Fakat stokta olmayan ürünü stokta göstererek satmaya çalıştıkları bir gerçek ve yıllardır da devam ediyor. En son siparişimde(2 hafta falan oldu) bir kitap stokta yok diye iptal edildi. Fakat o kitap hiçbir zaman stoktan kaldırılmadı. O günden beri hâlâ satışta. O kitabı alan kişi yanında başka kitaplar da alıyor sonuçta. İade işlemleriyle de pek aceleleri yok. Temiz para onlar için...

12 Ekim günü 3 farklı kitabın siparişini verdim. Biri geçen hafta yani 25 gün sonra elime ulaştı, diğeri iptal edildi, diğeri bu gün tam 1 ay olmasına rağmen kargoya bile verilmedi. Diğerinin iptal edilmesinin sebebi benim şikayetvar sitesine şikayette bulunmam. Onu yapmasam adamların umurlarında bile olmayacak yani. Stokta olmayan bir ürünü satıp bir ay sonra iptal edip o bir ayda parayı çalıştıran bir firmayı kimse savunmasın lütfen.

Ben daha herhangi bir sorun yaşamadım, tek yaşadığım sorun PTT kargo ile. Adam zile basıp kaçtı bildiğin, kapıyı açtım gelmedi. İllaki şubeye kadar yürütecekler beni.

Bende 1 sene önce buradan bir ürün sipariş etmiştim sipariş hazırlanıyorda 1-2 hafta civarı kaldı sonra stokta yok yazdı siparişi iptal etmiştim. Parayı geri alabildim mi hatırlamıyorum.

Artık zor durumda kalsam da kullanmayacağım bir site müşteri hizmetlerine zar zor bağlandım onlarda 7 iş gününde kargoya veriyoruz ama akademik kitapların tedariği zor dediler. Yani stokta olmayan kitapları satmışlar. Yoksa yok deyin 9 iş günü oldu hala bekliyorum.

Afedersiniz hangi tür kitap sipariş ettiniz? Akademil içerik derken hangi alanın kitabıydı?

Bu arada uyarı için teşekkürler.

BKMden kitap alacaklar sanırım bir kez daha düşünecek bu mesajdan sonra.

Afedersiniz hangi tür kitap sipariş ettiniz? Akademil içerik derken hangi alanın kitabıydı?

Bu arada uyarı için teşekkürler.

BKMden kitap alacaklar sanırım bir kez daha düşünecek bu mesajdan sonra.
Tarih bölümü okuyorum Tarihi kitapdı 9 tanesi 2 tanesi de normal okuma kitabıydı.14 ekimde sipariş vermiştim ayın 26sında sadece 2 adet kitabı gönderdiler bende iptal ettim siparişi kitapyurdundan aldım 2 güne geldi.

Geri
Yukarı