Metro tarzı benzeri oyun tavsiyesi

Mad Max olabilir. Bu da kıyamet sonrası temasını işliyor. İlgi çekici bir içeriğe de sahip. Ben çok eğlenerek oynamıştım, size de tavsiye ederim. Ayrıca şu an Steam'de indirimde diye hatırlıyorum, 12 TL gibi bir fiyata sahipti.

Aynı tema ve ambiyansı istiyorsan Fallout 4'ü beğenebilirsin ama Metro gibi hikaye ağırlıklı değil haberin olsun.

Her insan evladı Stalker'ı söyler normal olarak ama eski bir oyun serisi ve bunu oynar mıyım diye kendine sorman lazım. Benzer temalardan dolayı Fallout diyenlerde olacaktır orada da RPG oyunlarına ki New Vegas da çok derin bir RPG var RPG sever misin bunu sormam lazım. Metronun FPS ine vurulduysan ama ki sanmıyorum temasal olarak sorulması daha muhtemel o zaman önerilerim daha çok olur. Metro gibi oyuna dönersem chernobylite olabilir. Başka da yok galiba.

Fallout serisine başladım ama sürdüremedim. Robotik temalar hoşuma gitmiyor. Metronun hikayesine ve temasına çok hayran kaldım. Şu an god of War oynuyorum, bitince Metro tarzı bir oyun oynamak istiyorum.

Fallout serisine başladım ama sürdüremedim. Robotik temalar hoşuma gitmiyor. Metronun hikayesine ve temasına çok hayran kaldım. Şu an God of War oynuyorum, bitince metro tarzı bir oyun oynamak istiyorum.

Metro tarzı biraz western tarzı gibi dizi/filmlerin yoğunluklarından dolayı bence bir doygunluk hissi var yapımcılarda, chernobylite tek şansın gibi duruyor.

Her insan evladı Stalker'ı söyler normal olarak ama eski bir oyun serisi ve bunu oynar mıyım diye kendine sorman lazım. Benzer temalardan dolayı Fallout diyenlerde olacaktır orada da RPG oyunlarına ki New Vegas da çok derin bir RPG var RPG sever misin bunu sormam lazım. Metronun FPS ine vurulduysan ama ki sanmıyorum temasal olarak sorulması daha muhtemel o zaman önerilerim daha çok olur. Metro gibi oyuna dönersem chernobylite olabilir. Başka da yok galiba.
Stalker oyununun grafiksel yenilenmiş hali var mı acaba?

Mad Max olabilir. Bu da kıyamet sonrası temasını işliyor. İlgi çekici bir içeriğe de sahip. Ben çok eğlenerek oynamıştım, size de tavsiye ederim. Ayrıca şu an Steam'de indirimde diye hatırlıyorum, 12 TL gibi bir fiyata sahipti.
Fiyatı sudan ucuz vallahi kaçırmamak lazım o zaman.

Geri
Yukarı