Metroda soru sorduğum kişi beni rencide etti

Tanımadığım bi erkek karıma soru sorarsa sinirlenirim mesela. Elinde telefon vardır ordan baksın ne arıyorsa.
Dinazorlardan selam getirdin sanırım bize. Bir de nesillerinin tükenmesine neyin sebep olduğunu da açıklarsan sevinirim. O devirden kalmış biri olarak bilgin vardır.

Dostum alt tarafı nereye gidiyor diye sormuş ne var bunda?

Hocam kendinize gelin eğer kadın cevap verseydi onu evine kadar takip edip kadını taciz edecekti hepimiz o soruyu o yüzden sorduğu biliyoruz bence hem bende Fransa'da yaşıyorum gayet normal bir durum babamda Amerika'da annem Nijerya'lı 🐒 🤗

Hocam kendinize gelin eğer kadın cevap verseydi onu evine kadar takip edip kadını taciz edecekti hepimiz o soruyu o yüzden sorduğu biliyoruz bence hem bende Fransa'da yaşıyorum gayet normal bir durum babamda Amerika'da annem Nijerya'lı 🐒 🤗
Bilmiyorum da diyebilir dostum. Kalkıp onca insanın içinde bağırıp çağırmaya hakkı yok. Yok.

Bilmiyorum da diyebilir dostum. Kalkıp onca insanın içinde bağırıp çağırmaya hakkı yok. Yok.

Kadının bunu yapması gayet normal bizim sülale tüm kıtalara yayıldı Antartika'da bile çok normal bir hareket bu kadının yaşadığı durum çocuğun yol sorması gerçekten acınası biz çok enteliz yani anlatabildim mi bilmiyorum babam Amerikalı bu arada çocuk kendi kil tabletinden bakabilir nereye gideceğine bunu bilmeyecek kadar gerisiniz yani dedem Kanada'lı babaannem ise dubai yani anlatabildim mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı