Profil fotoğrafı yaptığım kişi beni ihbar etti

Avengerr

Centipat
Yer
Samsun
Merhaba okul çıkışında gidiyorduk ve biraz konuştuk bilmiyorum ama sürekli vuruyor bana bugün saat 6:14 cıvarlarında gidiyorduk ne konuştuğumuzu hatırlamıyorum. Ama birden kolunun arasına alıp beni yumruklamaya başladı sert bir şekilde bende bir şey yapamadım Discord da senin profil fotoğrafını yapacağım dedim oda yiyorsa yap dedi bende eve geçip yaptım. Sonra bana mesajlar yazmaya başladı işte Enes profil fotoğrafını kaldır diye bende özür dilemek şartıyla kaldırım dedim. Oda geri dönüşü olmaz deyip ihbar etti şimdi ne olacak ödeşelim dedim ama hala ısrar etmiyor.

1652278273895.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba okul çıkışında gidiyorduk ve biraz konuştuk bilmiyorum ama sürekli vuruyor bana bugün saat 6:14 cıvarlarında gidiyorduk ne konuştuğumuzu hatırlamıyorum. Ama birden kolunun arasına alıp beni yumruklamaya başladı sert bir şekilde bende bir şey yapamadım Discord da senin profil fotoğrafını yapacağım dedim oda yiyorsa yap dedi bende eve geçip yaptım. Sonra bana mesajlar yazmaya başladı işte Enes profil fotoğrafını kaldır diye bende özür dilemek şartıyla kaldırım dedim. Oda geri dönüşü olmaz deyip ihbar etti şimdi ne olacak ödeşelim dedim ama hala ısrar etmiyor.

Eki Görüntüle 1384719

Sizin dayak yediğinize dair bir görüntü, video, ses var mı? Bunu kanıt olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca her linke tıklamayın daha büyük sorunlara yol açabilir.

Sizin dayak yediğinize dair bir görüntü, video, ses var mı? Bunu kanıt olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca her linke tıklamayın daha büyük sorunlara yol açabilir.

Hayır hocam ya daha 15 yaşında ve ben şöyle söyleyeyim onu profil fotoğrafını en fazla 45 DK yapmışımdır inşallaha kameralar vardır bir sen ataist sin diyor ve şunu söylemek isterim 10k +18 sunucuya kendi profil fotoğrafını paylaştı ben profil fotoğrafını yaptığımda en fazla 1-2 kişi görmüştür.
Büyük ihtimalle blöf yapıyor ama gerçekse suç diye biliyorum.

Bilmiyorum engelledi hocam.

Bir şey cikmaz merak etme. Atakum'daysan okul cikisina geleyim biraz da ben yumruklayayim arkadasini nasıl bir duyguymus ogrenir belki :D

Vallahi hocam adam tam troll şöyle düşünün insanların arasında beni dövüyor ya alla için böyle hakkı yok mu beni rezil etti bende intikam için vallahi en fazla 45dk profil fotoğrafını koydum koydum bir de kimseye yayınlamadım en fazla 1-3 kişi tahmin. ( attığım fotoğrafta +18 sunucuya profil fotoğrafını attı.

111.png

1652280027804.png

Geri
Yukarı