Metroda soru sorduğum kişi beni rencide etti

Türkiye'de kadınlar biraz fazla havalandılar.Altı üstü bir soru sormuşsunuz. Artık Türkiye'de bir kadına çıt demek taciz etmek demek.
1662626969752.png

Tam olarak mevzu bu.

Biz doktorlar böyle "teyzelere" PMS diyoruz. Premenstürel Sendrom. Takmayın bu tür şeyleri kafanıza. Dünya "ilginç" insanlarla dolu. Herbiri için 10 sn düşünsem yaşayamam. 😉

Valla arkadaşlar kimse sizin sorunuzu cevaplamak zorunda değil. Çoğunuzun elinde telefonu var alın bakın ordan ne arıyorsanız. Kadın erkek fark etmez.
Bilmiyorum desin, sessiz kalsın, cevap vermek istemiyorum desin, başkasına sorun desin. Bir insanı toplum içinde azarlayıp aşağılamaktan başka milyon tane yol var. "İngiltere de yaşıyorum, bana kimse soru sormuyor" diyorsun, muhtemelen seni uzaktan gören nasıl bir dinozor çağı üyesi olduğunun farkına varıyordur da o yüzden soru sormuyordur. İngiltere'de metroda tanışıp yakın arkadaş olan arkadaşlarım var benim. İnsanlar siz gibi unga bunga devrini yaşamıyor hayatlarında.

Bilmiyorum desin, sessiz kalsın, cevap vermek istemiyorum desin, başkasına sorun desin. Bir insanı toplum içinde azarlayıp aşağılamaktan başka milyon tane yol var. İngiltere de yaşıyorum, bana kimse soru sormuyor diyorsun, muhtemelen seni uzaktan göre nasıl bir dinozor devri üyesi olduğunun farkına varıyordur da o yüzden soru sormuyordur. İngiltere'de metroda tanışıp yakın arkadaş olan arkadaşlarım var benim. İnsanlar siz gibi unga bunga devrini yaşamıyor hayatlarında.

Şeriat geri gelecek buga buga.

Türk kadınları kendini çok bir şey sanıyor maalesef. Öylelerine haddini bildirmek lazım. Konu sahibinin yerinde olsam kendime hakim olamazdım o kadını hastanelik ederdim herhalde. Youtube da bir beTeSE fanı ergen video çekmiş arka plana blackpink koyup yazı yazmış, erkekler kendinizi çok bir şey sanmayın kadınlar olmasa sizde olmazdınız. X gününde ben sokağa ineceğim falan filan :D:D:D

Merhaba hanfendi, şey şuraya nasıl gidiliyor?
-BENİ TACİZ EDİYOR! YARDIM EDİN! ADLİ İŞLEMLER, POLİS NERDEEEEE!
Başıma gelmişti. Üniversitede ilk senemde, daha ilk sınava geç kaldım. Sınıfı bilmiyorum. Koca eğitim fakültesinde bir kişi geziyordu etrafta o da kızdı. AS212 nerede diye sorduğumda "Sen kimsin de bana soru soruyorsun?" cevabını almıştım. :D Komik bir andı. Yükselmeye başlayınca güvenlik lavabodan çıkıp kızı susturup bana da sınıfı tarif etmişti. Güvenlik kulübesinde olsaydı ona sorardım ama dedim ya "eşeklik" bende, gittik belaya çattık.

Bilmiyorum desin, sessiz kalsın, cevap vermek istemiyorum desin, başkasına sorun desin. Bir insanı toplum içinde azarlayıp aşağılamaktan başka milyon tane yol var. "İngiltere de yaşıyorum, bana kimse soru sormuyor" diyorsun, muhtemelen seni uzaktan gören nasıl bir dinozor çağı üyesi olduğunun farkına varıyordur da o yüzden soru sormuyordur. İngiltere'de metroda tanışıp yakın arkadaş olan arkadaşlarım var benim. İnsanlar siz gibi unga bunga devrini yaşamıyor hayatlarında.
Doğruluğu belli bile olmayan bi tartışma hakkında fazla yazı yazamayacağım, kısaca ve doğru olduğunu varsayarak belki o kadında arkadaşımızı dinozor devri üyesi sanmıştır diyorum.

Geri
Yukarı