Mevcut kurda laptop alınmalı mı?

Beklentim 12 lira olması falan değil zaten. Bahsettiğim süre içinde 19-23 seviyelerini görürse eğer laptop fiyatlarına yansır mı onu öğrenmek istiyorum. Üç kuruşta üç kuruştur sonuçta.

Bahsettiğim ayarda bir cihaz ne kadardır?
Intel 12-13. nesil.
4060.
2K panel.
Ortalama kasa ve soğutma kalitesi.

35-50 bin falan.

Son düzenleme:
Pardon hocam laptop diyormuş kusura bakma 40-50 k arası bulursun. @supprime
Model önerin var mı hocam ?
40-50k arasında üstün körü araştırmıştım ama genelde Ryzen işlemcili modeller var. Çoğu FHD panel ayrıca, 3070 ve 2K panelli cihazlar var ama onlarıda almak istemiyorum çünkü işlemcileri 6800h oluyor genelde.

Pardon hocam laptop diyormuş kusura bakma 35-50 k arası bulursun. @supprime

https://www.hepsiburada.com/hp-vict...-16-1-freedos-laptop-7p6l3ea-pm-HBC00004BLSND şöyle bir laptop işinizi görebilir hocam farklı arkadaşların fikirlerinede bakın.
Victus serisi düşünmüyorum maalesef. Omen serisinde bile sorun yaşadığını söyleyenler var o yüzden HP'ye mesafeliyim.
Muhtemelen aradığım kombinasyonu Asus veya Lenovo'da bulacağım. Tabi fiyatları 60k dan aşağı düşerse 😁

Yanlış hatırlamıyorsam Acer Nitro 5 bir modeli vardı bu özelliklerde sadece ekran 2K mı ondan emin değilim bir bakın isterseniz.
Hocam aradığım cihaz şu ayarda birşey. Belki GPU 4060 olabilir.
DDR5, MUX, Thunderbolt, 2K panel, Wifi 6E, kasa ve soğutma kalitesi vs.
Bu cihaz birkaç ay önce sınırlı stokla indirime girmişti ama alamadım. Şuan stoğu yok ve aynı kombinasyonda başka cihaz da bulamıyorum.

Geri
Yukarı