Mezun biri dershaneye 12. sınıf olarak gidebilir mi?

TolgaB36

Kilopat
Merhaba arkadaşlar. Bir sorum var. Ben mezunum ve dershaneye gitmek istiyorum. Fakat daha önce dershaneye gittiğimden mezun sınıfların ortamını biliyorum. 25'li yaşlarında gençler bile geliyor ve hem sosyal hem ders açısından bayağı sıkıntılı sınıflar. Ben mezun olduğumu söylemeden gidip 12. sınıf gibi kayıt yaptırsam çakarlar mı? ya da mezunum ama 12. sınıf derslerine girmek istiyorum dersem kabul ederler mi? Tüm önerilerinize açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yerinizde olsam mezun sınıfına kayıt yaptırırdım. Kimse beni ilgilendirmiyor dershanede açıkçası. Hiç gitmedim ama gitsem arkadaşlık bile kurmam. Kurduğum an ciddiyet bozulur, verim azalır. Sosyal açıdan sıkıntılı olabilir de, ders açısından neden sıkıntılı geldi sizin gözünüze?

Yerinizde olsam mezun sınıfına kayıt yaptırırdım. Kimse beni ilgilendirmiyor dershanede açıkçası. Hiç gitmedim ama gitsem arkadaşlık bile kurmam. Kurduğum an ciddiyet bozulur, verim azalır. Sosyal açıdan sıkıntılı olabilir de, ders açısından neden sıkıntılı geldi sizin gözünüze?

Ders açısından bakıyorum zaten ve en temel durumunda dersi çok kaynatmaları ve hocaların mezunlar üzerindeki ciddiyetsizliği ilk defa sınava girecek olan 12 lere ve 2-3. girişi olan öğrenciler öğretmenlerin davranış biçimi de farklı oluyor. Sosyallik için dershane istemiyorum, eğitim almaya gidiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı