MH 752 ses kartı için alınır mı?

burakayyildiz

Hectopat
Merhabalar. Oyun için bir kulaklık edineceğim. Ses kartım ALC887 olduğundan dolayı ses kartı ile birlikte gelen bir kulaklık arayışındaydım. MH 751 çok önerilen bir kulaklık olduğundan 752 modelinde karar kıldım. Fakat ses kartı hakkında iyi yorumlar görmedim açıkcası. 752 ile 751 arasında ciddi bir fiyat farkı da mevcut. Pek anlamıyorum fakat 751 alıp harici bir USB ses kartı mı alınmalı yoksa 752 problem yaşatmaz mı? Yoksa ses kartıma güvenip 751 mi almalıyım? Çok arada kaldım. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Edit: 7.1 kullanmayacağım. 752'nin 7.1 desteği benim için bir şey ifade etmiyor yani ve 751 ile 752 arasındaki fiyat farkı 100 TL hemen hemen. O fiyatı da tamamen ses kartına ve yazılım desteğine vermiş olacağım özünde.

Anakart: Gigabyte AB350M-DS2.

Son düzenleyen: Moderatör:
MH752 alabilirsiniz rahatlıkla. Ses kartını çok kötüleyene denk gelmedim ama insanlar harici ses kartı alıyormuş gibi değerlendirdikleri için yorumlar kötü olmuş olabilir.

MH752 alabilirsiniz rahatlıkla. Ses kartını çok kötüleyene denk gelmedim ama insanlar harici ses kartı alıyormuş gibi değerlendirdikleri için yorumlar kötü olmuş olabilir.

Cevabınız için teşekkürler. Usb aparatıyla ALC887'den daha iyi performans alacağıma emin olamıyorum sadece. Yeterli bir performans vereceğine şüphem yok. Açıklık getirme şansınız var mı?

Cooler Master MH752 Gaming Headset Review Bu linkde de görebileceğiniz gibi 751 ve 752 mikrofonları arasında açık bir fark var. 751 daha berrak bir ses veriyor.

İkiside gayet net ve anlaşılır. Arada çok bir fark yok. Son karar sizin genede. Çok fazla açıklık getirme taraftarı değilim, son karar sizi olmalı. İnterntte baya bir video var Türkçe ve İngilizce olarak.

Yeni konular

Geri
Yukarı