MH320 vs Stinger vs Medusa 7.1

Decapitare

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar emektar kulaklığın arızalanması sonucunda kulaklık arayışındayım. Eski kulaklığım Snopy Rampage SN-R4 idi. Burada konulara baktığımda neredeyse kimsenin önermediğini gördüm. 4 yıl boyunca kullandım, sağ tarafı iptal oldu tamamen. Biraz araştırdım bütçe olarak 250 TL düşünüyorum. Burada CoolerMaster MH320-HyperX Cloud Stinger-Medusa 7.1 konularını gördüm. Benim kulaklıktan ahım şahım beklentim yok. FPS tarzı oyunlar ve film izlerken yardımcı olsun derdindeyim. MH320 170 TL bandında iken HyperX Cloud Stinger 250 TL bandında geziyor. Aradaki fiyat farkına değer dediğiniz farkları nelerdir? Bilgi olarak kafa yapım ve kulak yapım büyük, gözlüklü bir şekilde 3 saat ve üzeri kullanım düşünüyorum. Snopy den geçeceğim için ikisi de kıyasla iyi görünüyor. Kullanıcı fikirlerine göre 1 hafta içerisinde alacağım. Yardımcı olanlara teşekkürler şimdiden.

Çözüm
Benim de kulaklarım ne aşırı küçük, ne de aşırı büyük. Yaşıma göre normal diyebilirim. Küçük gözüküyor ama kulakları kaplıyor, merak etmeyin.
+ Konfor
+ Malzeme Kalitesi
+ 7.1

Başlıca farklar bunlar onun dışında ses kalitesi konusunda hissedilen bir fark yok ama Cloud Stinger daha geniş aralığa sahip. Aradaki 50 TL fark verebiliyorsanız kesinlikle değer, konfor ve malzeme kalitesi kulaklık alırken dikkat edilmesi gereken en önemli faktörlerden ikisi.

Konfor benim açımdan bayağı önemli. Adana da yaşıyor olmam, gözlük kullanmam ve aşırı terleme sorunu derken rahat ettirmesi lazım. Sanırım Arctis 3 için zorlayacağım. Teşekkürler yanıtlar için. Başka tavsiyelere de açığım. Arctis 3 olmaz ise Stinger en mantıklısı galiba.

İncelemeyi okuyacağım, Arctis 3 için zorlayacağım kendimi biraz. Almışken düzgün alalım. Tekrardan teşekkür ediyorum. Arctis 3 görünüşte biraz ufak gibi geldi kulak tarafları. Sanırım fotoğraftan dolayı.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı