Mi 11 Lite alınır mı?

Abim A52'yi düşündü ama almadı iyi ki almamış. A52 ekran konusun da gösterdiği renk sayısı 16 Milyon, Mi 11 lite ise 1.07 Milyar. Mobil bankacılık kullanıyorsa NFC özelliği çok işe yarıyor.
Almayın bu A52'yi. Şuan keşke Mi 11 Lite seçseydim diye yakınıyorum. Ekranı çok güzel Mi 11 Lite'ın.

Esneme sorunundan, kamera yanındaki açıklığa kadar hepsini yaşadım. Şu anki telefonumda da kamera yanında açıklık mevcut. Nefret ediyorum artık Samsung'dan. Üstelik bu telefon değişime gitti. Yenisi geldi. Hala aynı, hatta daha beter.
A52'de olduğu gibi Mi 11 Lite'da da sorun çıkabilir, geçmiş olsun bu arada.

Esneme sorunundan, kamera yanındaki açıklığa kadar hepsini yaşadım. Şu anki telefonumda da kamera yanında açıklık mevcut. Nefret ediyorum artık Samsung'dan. Üstelik bu telefon değişime gitti. Yenisi geldi. Hala aynı hatta daha beter sorunlu.

Tek 1 telefon modeli yüzünden koca markadan nefret etmeyin :)
Bu sorunu yaşayan nadir kişilerdensiniz, eğer abarttığınız kadar sık ve ciddi bir sorun olsaydı cihazlar piyasadan toplatılırdı (Note 7 FE modelinde olduğu gibi)

Tek 1 telefon modeli yüzünden koca markadan nefret etmeyin :)
bu sorunu yaşayan nadir kişilerdensiniz, eğer abarttığınız kadar sık ve ciddi bir sorun olsaydı cihazlar piyasadan toplatılırdı (Note 7 FE modelinde olduğu gibi)

Ya ne saçmalıyorsun güzel kardeşim? 3. A52'im diyorum. Aynı sorun diyorum. Her tarafta aynı sorunu yaşayanlar var.

Abim aynı telefondan aldı. Özellikle kamera ve ekran konusunda muhteşem. 4k ve hdr fotoğraf çekebiliyor. Hafif ve ince tasarımıyla hayran bırakıyor diyebilirim. Fiyat aralığının en iyisi. Şarjı 0'dan 100'e 50 dakikada gelebiliyor, 33 watt hızlı şarj desteğiyle beraber.
Peki herhangi bir sorunu var mı Mi 11 Lite'ın? Sorunu olmasa direkt alacağım ama sorunu olduğundan dolayı Mi 10T Lite'ıda düşünüyorum.

Ya ne saçmalıyorsun güzel kardeşim? 3. A52'im diyorum. Aynı sorun diyorum. Her tarafta aynı sorunu yaşayanlar var.

Sorun yok demiyorumki hocam ben :D
sadece diyorum ki söylediğiniz kadar ciddi olmasa da yine var ve şans işi bu durum.
Direk almayın demek hata olur, cihazı alır öyle bir sorun varsa değiştirmek vb uğraşmadan iade eder rakibi olan başka bir cihaz alır.
Direk "bu cihaz alınmaz, almayın" demenize yorum yaptım ben :)
Peki herhangi bir sorunu var mı mi 11 Lite'ın? Sorunu olmasa direkt alacağım ama sorunu olduğundan dolayı mi 10t Lite'ıda düşünüyorum.

Bildiğim kadarı ile cihazın herhangi bir yazılımsal/donanımsal sorunu yok.
Kuzenlerimden biri kullanıyordu şikayetini duymadım ben.

Geri
Yukarı