Mi 11T vs Mi 10T

Cihaz üreticilerinin AnTuTu puanlarına müdahale ettiğine dair bir şey duymuştum, geekbench ve 3DMark skorlarını baz almak daha ideal bence.

Peki o zaman bunlarda o testlerin sonuçları.
Screenshot_2022-05-08-10-55-55-834_com.google.android.youtube.jpg

Screenshot_2022-05-08-10-57-14-292_com.google.android.youtube.jpg

İş MIUI'a gelince cihazi öldürüyor galiba.
IMG_20220508_110153.jpg
IMG_20220508_110106.jpg

Dimensity 1200, SD 870 ile kafa kafaya denebilir. Yurt dışından alma durumunuz varsa Mi 10 (T ibaresiz) serisi veya Oneplus 9R'a da bakabilirsiniz.

Cihaz üreticilerinin Antutu puanlarına müdahale ettiğine dair bir şey duymuştum, Geekbench ve 3DMark skorlarını baz almak daha ideal bence.
Hocam Mi 11 T aldım teşekkür ederim hepinize.

Hocam o zaman niye AnTuTu bunların testini yapıyor anlamadım. Sayılar bir anlam ifade etmiyorsa nasıl
Antutu hiçbir zaman güvenilir olmadı. Antutu'ya göre S22 Ultra da, 13 Pro modelinden daha fazla puan alıyor, daha güçlü olduğu çıkıyor ama böyle bir şey yok tabii. Antutu ismi var diye testlere koyuyorlar ama güvenilir değil kesinlikle.

Antutu hiçbir zaman güvenilir olmadı. Antutu'ya göre S22 Ultra da, 13 Pro modelinden daha fazla puan alıyor, daha güçlü olduğu çıkıyor ama böyle bir şey yok tabii. Antutu ismi var diye testlere koyuyorlar ama güvenilir değil kesinlikle.
Merhaba dönüştürücü konusunda bilginiz var mı acaba Mi 11T için kulaklık dönüştürücü arıyorum ama çoğu için olumsuz yorum yapılmış. Kaliteli baş ağrıtmayacak bir dönüştürücü arıyorum teşekkürler şimdiden..

Geri
Yukarı