Mi 11T vs Mi 10T

ArdaDnz

Decapat
Daha fazla  
İyi akşamlar herkese, 2 telefon arasında kaldım. AMOLED ekran vs bakımından 11T'ye daha yakınım ama oyun performansı bakımından mi 10t daha iyi diyorlar. Oyun olarak PUBG Mobile tarzı FPS oyunları oynuyorum. Bu yüzden telefonun performansı da benimki için önemli. Sizce hangisini almalıyım? Farkları nelerdir mi 11t PUBG Mobile'da üzer mi? Teşekkürler.

İyi akşamlar herkese, 2 telefon arasında kaldım. AMOLED ekran vs bakımından 11T'ye daha yakınım ama oyun performansı bakımından mi 10t daha iyi diyorlar. Oyun olarak PUBG Mobile tarzı FPS oyunları oynuyorum. Bu yüzden telefonun performansı da benimki için önemli. Sizce hangisini almalıyım? Farkları nelerdir mi 11t PUBG Mobile'da üzer mi? Teşekkürler.

Bulabilirsen Black Shark 4 al kardeşim ama bütçeni aşar mı orasına bir şey diyemeyeceğim.

Mali G77 MC9 ve Adreno 650 arasında Mali iyi ama Dimensity 1200'ü geriye atan işlemci skoru.

Oyun için aralarında fazla fark olmaz, Mi 11t alın bence.

Screenshot_2022-05-06-17-40-34-580_com.google.android.youtube.jpg

Üzmez ama performans odaklı bir telefon arıyorsun, o yüzden mi 10t derim. Şimdiden hayırlı olsun.
Yani 67 w süper hızlı şarj beni kendine doğru çekiyor açıkçası. Eğer performans açısından aşırı fark yoksa örneğin (Pubg Mobile 'da Bootcamp' e atlayınca 10 t kasmayıp 11 t kasıyorsa o zaman 10 t tercihim olur) kasma donma gibi sorunlar olmazsa benim için sorun yok zaten oyunlarda görüntü kalitesi takıntım yok akıcıda oynarım genellikle.

Yani 67 W süper hızlı şarj beni kendine doğru çekiyor açıkçası. Eğer performans açısından aşırı fark yoksa örneğin (PUBG Mobile'da Bootcamp'e atlayınca 10 t kasmayıp 11 t kasıyorsa o zaman 10 t tercihim olur) kasma donma gibi sorunlar olmazsa benim için sorun yok zaten oyunlarda görüntü kalitesi takıntım yok akıcıda oynarım genellikle.

SD 845 ile bile orada kasma yaşamıyorum, benzeri takılmaları yaşatmaz o cihaz.

Mali G77 MC9 ve adreno 650 arasında Mali iyi ama dimensity 1200'ü geriye atan işlemci skoru.

Değil. Antutu'nun GPU değerleri ve CPU değerleri bir anlam ifade etmiyor. GPU olarak da Adreno 650, G77 MC9 modelinden daha güçlü.

Dimensity 1200, SD 870 ile kafa kafaya denebilir. Yurt dışından alma durumunuz varsa Mi 10 (T ibaresiz) serisi veya Oneplus 9R'a da bakabilirsiniz.
Hocam o zaman niye AnTuTu bunların testini yapıyor anlamadım. Sayılar bir anlam ifade etmiyorsa nasıl oluyor?
Cihaz üreticilerinin Antutu puanlarına müdahale ettiğine dair bir şey duymuştum, Geekbench ve 3DMark skorlarını baz almak daha ideal bence.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı