Mi 12T alınır mı?

Bütçe
20000
20bin lira verilen bir cihazın kamerası kötü olamaz. Çok kötü bir kamerası var. S22 varken yanından bile geçilmez. Ayrıca telefonun ekranı da kötü. Güneşli havalarda berbat.

S22 doğrudur, daha üst cihazdır. Kamera konusunda dağlar kadar farkları vardır. Şu da var ki, S22'nin nit değeri yüksek olduğu için 12t'nin ekranı kötü olduğu anlamına gelmiyor ama S22 fiyatına göre en iyi seçenektir.

Kötü ama bataryası harici zayıf yönü yok, bir de böyle düşünmek lazım.

Çok da kötü değil bataryası. Oyun oynamazsan günü rahat çıkarır ama Mİ12T'nin zaafları çok fazla. Amiral gemisi kalitesi asla yok. Kamerası berbat ve ekran parlaklığı da güneş altında çok kötü. Asla alınmayacak bir telefon.

20Bin lira verilen bir cihazın kamerası kötü olamaz. Çok kötü bir kamerası var. S22 varken yanından bile geçilmez. Ayrıca telefonun ekranı da kötü. Güneşli havalarda berbat. O fiyatlara asla alınmaz. Elinde kalacağı kesin o telefonun ilerde.

Şarj süresi için aldım hocam ben.
Ne istediğine bağlı o fiyat bandı bi yerleri yükseltip bi yerleri kısıyor.
Hepsi bir arada paketler de ona göre fiyat çekiyor.

Çok da kötü değil. Oyun oynamazsan günü rahat çıkarır ama Mİ12T'nin zaafları çok fazla. Amiral gemisi kalitesi asla yok. Kamerası berbat ve ekran parlaklığı da güneş altında çok kötü. Asla alınmayacak bir telefon.
S21 kullanıyorum hocam. Az çok fikrim var, sağ olun. Yakın bataryaları var.

Miui'li cihaz alacaksın sonra bir şeyler ya düzgün çalışmayacak ya da sıkıntı çıkaracak. Rom atma işine gireceksin orada da düzen tutturamayacan. O yüzden Xiaomi alınmaz. Samsung S22 al bence.

Kaçak alacaksan gayet iyi. POCO F5 de gayet iyi bir cihaz. TR alacaksanız POCO F5 alın.

MIUI'li cihaz alacaksın sonra bir şeyler ya düzgün çalışmayacak ya da sıkıntı çıkaracak. ROM atma işine gireceksin orada da düzen tutturamayacan. O yüzden Xiaomi alınmaz. Samsung S22 al bence.

Sanırım cihazı Redmi sandın. Ayrıca düzen tutturulur. @BORSA KAPLANI55 hocamın POCO X3 Pro'suna evolution X yükledik ve çok memnun. Stock ROM'da yapamadıklarını yapabiliyor. Şu Xiaomi nefretinizi bırakın.

Kaçak alacaksan gayet iyi. POCO F5 de gayet iyi bir cihaz. TR alacaksanız POCO F5 alın.

Sanırım cihazı Redmi sandın. Ayrıca düzen tutturulur. @BORSA KAPLANI55 hocamın POCO X3 Pro'suna evolution X yükledik ve çok memnun. Stock ROM'da yapamadıklarını yapabiliyor. Şu Xiaomi nefretinizi bırakın.
Amiral gemisi xiaomi cihazların bile miui ile sorunları var. Düzgün çalışmıyor ve yeterince akıcı animasyonları hala yok. Rom konusu ise bir şey kullanmaya çalışınca ve olmayınca görür.

Amiral gemisi Xiaomi cihazların bile MIUI ile sorunları var. Düzgün çalışmıyor ve yeterince akıcı animasyonları hala yok. ROM konusu ise bir şey kullanmaya çalışınca ve olmayınca görür.

Ben daha henüz yaşamadım ve umarım yaşamam. Akıcı animasyonları 60 Hz'de doğrudur, çok akıcı değil ama daha yüksek ekran tazeleme hızlarında gayet akıcı.

Yeni konular

Geri
Yukarı