Mi 12t vs OnePlus 9 Pro

H0melander

Centipat
Daha fazla  
İkisi de yurt dışı, fiyatları birbirine çok yakın. 12t de kayıt yokmuş şu anlık, ileride sıkıntı çıkarır mı bilmiyorum. Sizce hangisi tercih edilmeli, OnePlus bir tık daha pahalı ama öyle aman aman fark yok. Hangisi tercih edilmeli sizce?

Seçeneklerimin arasında 11t ve normal OnePlus 9 da var. Bu ikisi de aynı fiyat ve diğer ikisinden daha ucuz. Fiyattan kısıp bu ikisinden biri mi alınmalı sizce?

Fiyatlar:
11t: 7600.
OnePlus 9: 7600.
12t: 9500.
OnePlus 9 Pro: 10000.

Telefon babama alınacak. Kendisi çok telefon değiştiren biri değil. Aldığında çok üzün süre kullanır. P20 Lite kullanıyor şu an ve 5. yılını doldurdu. Uzun ömürlü olması önemli o açıdan.

Bence düz OnePlus 9 işinizi görür.
Kafadan 11t ile 12t’yi eledim şuanlık. Oneplus 9 ile 9 pro var kafamda. Ama aklım 9 pro ya biraz daha ağır basıyo gibi şuanlık. Almışken daha premium metal kasalı bişey alalım diye düşünüyorum. Babam rahat 5 yıl kullanır o süre zarfında dayanması önemli. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

Kafadan 11t ile 12T'yi eledim şu anlık. OnePlus 9 ile 9 Pro var kafamda. Ama aklım 9 Pro'ya biraz daha ağır basıyor gibi şu anlık. Almışken daha Premium metal kasalı bir şey alalım diye düşünüyorum. Babam rahat 5 yıl kullanır o süre zarfında dayanması önemli. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

Dayanır hocam amiral gemisi klasmanında telefon o

İkisi de yurt dışı, fiyatları birbirine çok yakın. 12t de kayıt yokmuş şu anlık, ileride sıkıntı çıkarır mı bilmiyorum. Sizce hangisi tercih edilmeli, OnePlus bir tık daha pahalı ama öyle aman aman fark yok. Hangisi tercih edilmeli sizce?

Seçeneklerimin arasında 11t ve normal OnePlus 9 da var. Bu ikisi de aynı fiyat ve diğer ikisinden daha ucuz. Fiyattan kısıp bu ikisinden biri mi alınmalı sizce?

Fiyatlar:

Telefon babama alınacak. Kendisi çok telefon değiştiren biri değil. Aldığında çok üzün süre kullanır. P20 Lite kullanıyor şu an ve 5. yılını doldurdu. Uzun ömürlü olması önemli o açıdan.

Xiaomi hurdasını almada ne alırsan al Xiaomi = çöplükten toplama telefon

Dayanır hocam amiral gemisi klasmanında telefon o
Anladım hocam. Xiaomileri eledim zaten. Onepluslardan hangisine bütçe yeterse onu alıcam.
Xiaomi hurdasını almada ne alırsan al Xiaomi = çöplükten toplama telefon
Miui yazılım olarak çöp olmasa donanım olarak fena değiller ama işte. Bi çözemediler yazılım işini.

Anladım hocam. Xiaomi'leri eledim zaten. OnePlus'lardan hangisine bütçe yeterse onu alacağım.

MIUI yazılım olarak çöp olmasa donanım olarak fena değiller ama işte. Bir çözemediler yazılım işini.

Xiaomi alırsın 20k diyelim sattığında 12K Apple alırsın üstüne kar yaparsın aynı şekilde Google Huawei Samsung OnePlus gibi ama Xiaomi çöp değmez

Fiyatlar:

11t almayın kronik ısınma sorunlu.

11t almayın kronik ısınma sorunlu.
Elemiştim zaten 11T’yi, bildiğim iyi oldu.
OnePlus 9 Pro tercih ederdim şahsen. Ama babanız için çok gerekli olur mu sanmıyorum.
Düz 9'da bakabilirsiniz.
Babam için ikisi de fazla iyi zaten de. Uzun süre kullansın iyi fotoğraf çeksin yeterli. Malzeme kalitesi daha iyi olduğu için 9 pro’ya yönelicek gibiyim. Ama düz 9 da fena değil.

Geri
Yukarı