OnePlus 9 Pro vs Mi 13T

Mi 13T batarya olarak işlemci olarak ön planda ama yazılımsal olarak 9 pro kendim oneplus 9 kullandım 9 pro ile tek farkı kamera ama aralarında baya fiyat farkı var. Mi 13t alacaksan al ama eğer oneplus 9 pro alacaksan düz 9 al .

OnePlus 9 Pro tercih ederdim, fotoğraf çekimlerinde daha iyi. Geniş açı sensörü GT 2 Pro ve Mi 12 gibi cihazların ana kamera sensörü olan IMX766.
Ekran çözünürlüğü da daha fazla ama peak nit ve yenileme hızından Mi 13T'ye göre ekranı daha iyi diyemem.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mi 13T batarya olarak işlemci olarak ön planda ama yazılımsal olarak 9 pro kendim oneplus 9 kullandım 9 pro ile tek farkı kamera ama aralarında baya fiyat farkı var. Mi 13t alacaksan al ama eğer oneplus 9 pro alacaksan düz 9 al .
Arasında 2 bin fark var. 2 bin tl ye ois bile başlı başına bir sebep

OnePlus 9 Pro tercih ederdim, fotoğraf çekimlerinde daha iyi. Geniş açı sensörü GT 2 Pro ve Mi 12 gibi cihazların ana kamera sensörü olan IMX766.
Ekran çözünürlüğü da daha fazla ama peak nit ve yenileme hızından Mi 13T'ye göre ekranı daha iyi diyemem.
Ekran kalitesi o farkı kapatabilir diye düşünüyorum, ayrıca kullandığım cihaz 60 hz 144hz o kadar gerek olduğunu düşünmüyorum

@Enes tkl, 13T alman daha mantıklı...
Mediatek işlemciden ve miuı arayüzünden dolayı pek sıcak bakmıyorum

@Enes tkl, SoC olarak 13T daha iyi. Ana kamera ve ekranda 13T daha iyi. MIUI sorun olabilir belki ama HyperOS'ta düzeltmiş olabilirler. 4 sürüm güncelleme desteği var, oysa 9 Pro son güncellemesini alacak.

Geri
Yukarı