Mi 13t Pro mu S23+ mı alınmalı?

RAW gucte dimensity 9200+ lehine zaten. Ama 8 gen 2 for Galaxy o konuda da kazanıyor. GPU konusunda da adreno 740 düzeyine gelebildiğini düşünmüyorum.
Nanoreview de beni doğruluyor zaten.
Eki Görüntüle 1977764Eki Görüntüle 1977765
Ayrıca MediaTek APU 690 gerçekten hexagon düzeyinde değil. Kaldı ki tuketimleri bile denk değil:
Exynos 990'dan sonraki rekor tüketim. 15W tüketim ve 45 dereceye kadar ısınmış.
S23 ise yükte 7W tüketiyor:
Eki Görüntüle 1977822
8 gen 1'i falan feci sollamış tuketimde.

Var aslında. Selfie kamera ve portre modundaki vasatlığı kucumseyemem.
Ayrıca video stabilizasyonu gerçekten iyi değil:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Rica ediyorum IP 11, S21 Ultra'dan daha iyi kameraya sahip diyen şu siteyi kaynak olarak kullanmayın.
Hata dolu.
Veya S22, 13'ten kötü ha? Yok daha neler?
Eki Görüntüle 1977805

Her gün 120W ile şarj edilen bir batarya ile her gün 45W şarj edilen bir batarya birkaç yıl sonra aynı performansı vermeyecek. iPhone ve Samsung salak değil sonuçta.

Evet, oyunda olacaktır ama günlük kullanımda hayır.
S23+ olumlu yanları atlanmis:
- Kablosuz şarj,
- Daha iyi batarya,
- Daha iyi ana kamera,
- 3X optik Zoom,
- 8K 30 FPS video,
- Daha iyi geniş açı,
- Daha başarılı telefoto,
- Daha iyi selfie kamera,
- Selfie kamerada 4K 60 FPS, mi 13t Pro hala 1080p 30 FPS.
- Daha iyi video optimizasyonu,
- Sosyal medya optimizasyonu,
- One UI arayüzü,
- 3.2 USB.

Alıntıladığım yerler kaymış. Affınıza sığınıyorum. Tekrardan ugrasamayacagim.

Bu işlemci konusu çok üstüne düşüneceğim bir konu değil esas stabilite o da snapdragona MediaTek'den daha çok güveniyorum. Güç olarak Snapdragon 720G'den sonra ikisi de memnun eder zaten. 120w da zaten babamda 12t var 120w acik olmuyor genelde sonradan ayarlardan acilmasi gerek onun 45w yeterli bence.

Geri
Yukarı