Mi 8 SE vs Mi 9T

ZentaX

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Hayırlı akşamlar arkadaşlar, iPhone 6’dan bu iki cihazdan birine geçeceğim. Aralarında 500 TL fark var. Mi 8 daha ucuz. Öğrenci olarak kendimi zorlamaya değer mi? Bahsettiğim meblağı borçlanacağım çünkü. Hangisini almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Epey puanlarına bakarak söyledim ayrıca arada çok efsane bi performans farkı yok.

Performans dışında Note 7 daha iyi ancak benim için performans önemli onda da 30 bin fark var Antutu testlerinde. O yüzden Note 7’yi gündeme almadım hocam. Bir de Teknosa’da Note 7 satılan fiyata 9T alıyorum zaten o yüzden seçmedim karşılaştırmaya.

Xiaomi Mi 8 SE yerine bence Redmi Note 8 Pro daha mantıklı fiyat farkı çok yok.

Şu epeyin saçma sapan puanlamasini örnek vermeyin, hiçbir doğruluğu yok.

9T, donanim, performans, arka kamera, batarya ve güncellik olarak Mi 8 SE modelinden daha iyi. Iphone 6 işini görüyorsa ve sıkıntısızsa kullanmaya devam edebilirsin.

Xiaomi Mi 8 SE yerine bence Redmi Note 8 Pro daha mantıklı fiyat farkı çok yok.

1000 lira fiyat farkı var hocam 1500 TL’ye alacağım.

Şu epeyin saçma sapan puanlamasini örnek vermeyin, hiçbir doğruluğu yok.

9T, donanim, performans, arka kamera, batarya ve güncellik olarak Mi 8 SE modelinden daha iyi. Iphone 6 işini görüyorsa ve sıkıntısızsa kullanmaya devam edebilirsin.

Şu an işimi görüyor ancak işimi görmemeye başladığında değerini kaybetmiş olacağından korkuyorum. Çünkü elimdekini satmadan almam imkansız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı