Mi 9T-Mi 8SE-Mi 6 almak isteyenler soru sorabilir

• Konuyu başlatan Pwieh
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 711

Pwieh

Kilopat
Makaleler
4
Yer
Ankara
Daha fazla  
İki sene içerisinde bu 3 telefonu da kullandım şu anda mi 9T kullanıyorum.
Aklında soru işareti olanlar soru sorabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sırf çentikli ekran için mi 8 se'ye, ekrandan parmak izi okuyucu için mi 9t ye geçtim.benimki seramik editiondu bu tür takıntıların yoksa mi6 hala canavar

Mi9T'den söz ediyorsak bataryası muhteşem.Sabah 10'da şarjdan çıkartıyorum (iş dolayısıyla 8e kadar kullanmıyorum) 8'den 2'e kadar %30-40 düşüş oluyor fakat kesintisiz kullanıyorum.

Telefonun ısındığını hiç görmedim.

Kamerası ise efsane. Ön kamerası 20 arkadaki ana kamerası 48mp ve gerçekten çok güzel fotoğraflar yakalıyabiliyorsun. Gece modunda ise tatmin ediyor.

Mi 9SE yerine Mi 9T almanı tavsiye ederim çünkü mi 9t birçok konuda eziyor mi 9 se yi

Mi 9T'yi gerçekten almayı düşünüyorum oyun oynama şansınız oldu mu? Oyun performansı nasıldır? özellikle PUBG ve COD oynamayı düşünüyorum.

Ayrıca dual sim yazıyor bazı ilanlarda bu aklıma şunu getirdi acaba telefonun farklı iki modelimi var? dual sim olan model varsa acaba daha mı kötü diye düşünmeye başladım.

En son 6 yıl önce Xperia Z1 almıştım ben bu sürelerde uzun kullanacağım bir telefon almak istiyorum Mi 9T sizce böyle bir telefon mu?

Telefon alma düşüncem bir anda ortaya çıktı hiç araştırmadım, deneyim ve bilgilenirinizi paylaşırsanız sevinirim. 👍

Mi 9T'yi gerçekten almayı düşünüyorum oyun oynama şansınız oldu mu? Oyun performansı nasıldır? özellikle PUBG ve COD oynamayı düşünüyorum.

Ayrıca dual sim yazıyor bazı ilanlarda bu aklıma şunu getirdi acaba telefonun farklı iki modelimi var? dual sim olan model varsa acaba daha mı kötü diye düşünmeye başladım.

En son 6 yıl önce Xperia Z1 almıştım ben bu sürelerde uzun kullanacağım bir telefon almak istiyorum Mi 9T sizce böyle bir telefon mu?

Telefon alma düşüncem bir anda ortaya çıktı hiç araştırmadım, deneyim ve bilgilenirinizi paylaşırsanız sevinirim. 👍
Dual sim iki sim kart slotlu oluyor ve farklı bir modeli olmuyor.COD denemedim fakat Pubg'de HDR ve aşırı da oynuyorum.herhangi bir kasma donma problemi yok
Xiaomi nin kullanmış olduğum üç telefon da uzun süreler kullanıma uygun telefonlar.Ben yeni teknolojiye merakım yüzünden değiştirdim yoksa mi 6 bile cayır cayır şuan da

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoda oyun performansı'nı görebilirsiniz

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı