Mi 9T Pro vs Mi 11 Lite

Sepphuku

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, telefon alacağım. Bu iki model arasında kaldım. 9T, 2 yıl önce çıkan bir model olsa da daha güçlü gözüküyor fakat kamerasının iyi olmasını ve telefonun sağlam olmasını istiyorum. Bu iki model arasında verebileceğiniz bilgi olursa sevinirim.

Merhaba arkadaşlar, telefon alacağım. Bu iki model arasında kaldım. 9t, 2 yıl önce çıkan bir model olsa da daha güçlü gözüküyor fakat kamerasının iyi olmasını ve telefonun sağlam olmasını istiyorum. Bu iki model arasında verebileceğiniz bilgi olursa sevinirim.

Güncellik sorun olmayacak ise 9t, sorun olur ise mi 11 Lite.

Benim tavsiyem mi 11 Lite yerine bütçeyi azıcık arttırabiliyor iseniz A52 almanızdır, kamera ve ömür konusunda daha iyi bir cihaz.

CPU, GPU olarak 9T Pro daha iyi. Ekran olarak M11 Lite modelinin 90 Hz avantajı var. Batarya olarak M11 Lite daha iyi. İncelik olarak da M11 Lite daha iyi.

Arka kamera noktasına gelirsek karşılaştırmalarına bakmadım, ancak M11 Lite modelinde daha iyi bir sensör var. 9T Pro modelinde 4K 60 FPS desteği var, yonganın kattığı bir ekstra özellik. Oyun oynamayacaksan 9T Pro almana gerek yok. Kamera olarak bu fiyat aralığında A52 en mantıklı seçenek.

Yeni konular

Geri
Yukarı