S10e vs Mi 9T Pro

TechnoNИ

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Dünya
Arkadaşlar S10'e ve Mi 9T Pro arasında kaldım. Normalde hiç düşünmeden S10'e alırdım ama telefon aşırı küçük ve pilinin iyi gitmediğini söylüyorlar. Ardakaşımda Xiaomi var ve çok hoşuma gitti arayüzü özellikleri falan çok iyi ama karar veremedim. Genelde oyun oynamam. Hızlı, pili iyi giden ve ekranı kaliteli telefon istiyorum. Şu an kullandığım telefon LG G5. Bu fiyata bunlardan hangisi benim için daha iyidir veya bu fiyat civarında önerebileceğiniz başka telefon var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
S10e kullanıyorum. Ekran gövde oranıyla hiçte küçük değil. Donanımı çok güçlü s10 plus ile aynı. Kamerasıda bazı özellikler hariç. M9 T pro ile ilgili bir bilgim yok. Sorunuz olursa cevaplayabilirim.

İkiside güzel telefonlar. (y)

Bir haftadır S10e kullanıyorum, ve boyutu yeterli diyebilirim. Ama kasasının küçük oluşu, pilinin de küçük olmasına sebep oluyor. Bu nedenle bataryası ucu ucuna yetiyor diyebilirim. Onun dışında gayet iyi bir telefon.
S10e kullanıyorum. Ekran gövde oranıyla hiçte küçük değil. Donanımı çok güçlü s10 plus ile aynı. Kamerasıda bazı özellikler hariç. M9 T pro ile ilgili bir bilgim yok. Sorunuz olursa cevaplayabilirim.
Kamera olarak S10e'nin iyi daha iyi olduğunu düşünüyorum, zira abileriyle tüm özellikleri aynı.

Ama abilerinde olan 3. kamera S10e'de yok, zoom kamerası.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı