Mi Band 4 dokunmatik çalışmıyor

Salih!

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Mi Band 4 cihazımı dışarıdan geldiğimde hafif ıslak bir bezle temizledim. Daha sonra ekranı çalışmadı. Bileklik açılıyor fakat kullanamıyorum. Garantiye göndersem kabul ederler mi?

Saçma. Ben Mi Band 3 ile banyo yapıyorum üstüne sabunluyorum tertemiz oluyor. Biraz kurutmayı deneyin, cihazı sıfırlayabiliyorsanız sıfırlayın.
Korona yüzünden bende çok az dezenfektanı bir beze sıkıp bastırmadan hafif bir şekilde temizledim. Böyle bir şey olması saçma. Kullanamadığım için sıfırlayamıyorum. :(

Ben Mi Band 4ümle banyo yaptım, denemek için su dolu kaba attım falan bana mısın demedi, yani senin ürünün arızalı dır.

Nerden aldın ve sorun çıkaramazlar, 5ATM sertifikası var ürünün, yani 50 metre derinliğindeki suya kadar dayanabilir.

Hocam aynı sorun bir kaç tanıdığımda telefonlarında oldu. Lakin kalıcı bir kullanım sorunu yaşamadılar 3-4 saat içinde düzeldi aletler. Kullandığınız "ıslak" kelimesi önemli bir çok dokunmatik yüzeye alkol bazlı dezenfektanlar zarar veriyor. Eğer böyle bir şey yaptıysanıza sorun yaşamanız çok olası. Ancak sadece su ise sorun yardımcı olacaklardır.

Son düzenleme:
Hocam aynı sorun bir kaç tanıdığımda telefonlarında oldu. Lakin kalıcı bir kullanım sorunu yaşamadılar 3-4 saat içinde düzeldi aletler. Kullandığınız "ıslak" kelimesi önemli bir çok dokunmatik yüzeye alkol bazlı dezenfektanlar zarar veriyor. Eğer böyle bir şey yaptıysanıza sorun yaşamanız çok olası. Ancak sadece su ise sorun yardımcı olacaklardır.
Dezenfektanı direkt bilekliğe sıkmadım beze çok az sıktım ve çok yüzeysel sildim. Ama yine dediğiniz gibi zarar verme olasılığı var yine de.

Benim dediğim olaylarda aynı sizin dediğiniz gibi bezle silmekle bahsediyorum ama suyla aynı maddemi desem bilemedim etken olarak farklı olduğu için yapı taşları iletkenlikleri vs gibi konulardan etki ediyor ve şaka gibi ilk temasında oluyor bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı