Mi Band 6 alınır mı?

Tamam tekrar denedim güncelleme oldu. Fakat Türkçe eklenmemiş cihaz yeni olduğu içindir. Ne zaman gelir acaba? İngilizce basit yine de anlamıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İnternette böyle bir video buldum sanırım yardımcı olacaktır, güle güle kullanın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
İnternette böyle bir video buldum sanırım yardımcı olacaktır, güle güle kullanın.
@Leon Dayı demek istediğim bu hocam, uygulamadan ayarlarsanız Türkçe olur.

Çok sağ olun hemen bakacağım. Türkçe oldu yaşasın.

Şimdi Mi Fit uygulaması Türkçe orada hangi ayarları açmam gerekiyor? Saatte yapmam gereken ayar var mı?

Tekrardan hayırlı olsun güle güle kullanın umarım memnun kalırsınız.

Çok sağ olun şimdiden alıştım.

@XEfe.Bey Rahatsızlık verdiğim için özür dilerim. Kamera kontrolü nasıl açılıyor? Mi Fit üzerinden dediler ama öyle bir kısım göremedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tekrardan kurulum yaparsanız yeniden soracaktır, o şekilde deneyebilirsiniz eğer ayarlarda seçeneğini bulamadıysanız.

Tekrar kurulum yaptım sadece hesabımdaki verilerin kalmasını ve PAI - sağlık bilgilerini kabul ettiriyor. Kamera kontrolünü nasıl bulacağım? Uygulamadan ayarı varsa resimle anlatabilir misiniz? Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı