Mi Band 6 alınır mı?

Ne yapacağım? Oppo A55 kullanıyorum.
Ne yapacağınız hakkında hiçbir fikrim yok, 10 dakika gibi bakayım dedim ancak internette atmış olduğum Reddit yazısı ve saçma sapan bir sitede bulduğum çok benzer bir şikayet dışında hiçbir şey bulamadım ancak Reddit'te söyleyen kullanıcının yorumuna da bakarsak sorun sizin Oppo A55'inizle de bilekliklede alakalı değil denk gelen bir durum olduğunu düşünüyorum.

Derken şunu buldum, özellik Android'den kaldırılmış denmekte.

Ne yapacağınız hakkında hiçbir fikrim yok, 10 dakika gibi bakayım dedim ancak internette atmış olduğum Reddit yazısı ve saçma sapan bir sitede bulduğum çok benzer bir şikayet dışında hiçbir şey bulamadım ancak Reddit'te söyleyen kullanıcının yorumuna da bakarsak sorun sizin Oppo A55'inizle de bilekliklede alakalı değil denk gelen bir durum olduğunu düşünüyorum.

Derken şunu buldum, özellik Android'den kaldırılmış denmekte.

Xiaomi resmi bir açıklama yapmadıysa kesinlikle doğru olmayabilir.

Xiaomi resmi bir açıklama yapmadıysa kesinlikle doğru olmayabilir.
Hocam ama sayfada zaten üreticinin (Mİ) şu şekilde bir cevap verdiğini söylemişler:

“After analyzing the most used functionalities in our devices, we are making changes according to the pattern of use of consumers, we also monitor the most searched and commented words in the forums. We have detected that “remote shutter” has hardly any use in our equipment, so we have preferred to do without it.''
Türkçesi:
“Cihazlarımızda en çok kullanılan işlevleri analiz ettikten sonra tüketicilerin kullanım alışkanlıkları değişiklik gösterdiğini fark ettik, forumlarda en çok aranan ve yorum yapılan kelimeleri de marka olarak takip etmekteyiz ve tüketicilerimizce sorulup aranan özellikler arasında Uzaktan Fotoğraf Çekmenin (remote shutter) neredeyse hiç olmadığını tespit ettik, bu yüzdende ürünlerimizin bu özelliği barındırmamasını tercih ettik (Anlaşıldığı için daha fazla uğraşmayacağım çevirimde biraz hatalar var).

Son düzenleme:
Hocam ama sayfada zaten üreticinin (Mİ) şu şekilde bir cevap verdiğini söylemişler:

“After analyzing the most used functionalities in our devices, we are making changes according to the pattern of use of consumers, we also monitor the most searched and commented words in the forums. We have detected that “remote shutter” has hardly any use in our equipment, so we have preferred to do without it."
Türkçesi:
“Cihazlarımızda en çok kullanılan işlevleri analiz ettikten sonra tüketicilerin kullanım alışkanlıkları değişiklik göstermektedir, forumlarda en çok aranan ve yorum yapılan kelimeleri de marka olarak takip etmekteyiz ve ürünlerimizde Uzaktan Fotoğraf Çekmenin (remote shutter) neredeyse hiç kullanılmadığını tespit ettik, bu yüzdende ürünlerimizin bu özelliği barındırmamasını tercih ettik.

İnanamıyorum bu gerçek mi? :(

Geri
Yukarı