Xiaomi Mi Band 3 şarjı çabuk bitiyor

Akarsu.843

Centipat
İyi günler arkadaşlar. Ben bugün A101 de 90 TL'ye satılan Mi Band 3'ü almaya karar verdim ilk deneyimim bu. Kutusundan çıkardım şarjı hiç yoktu açılmadı hiç neyse şarja koydum aldı %70 falan oldu dedim çıkartayım da güncelleme falan yapayım. Güncelleme bitti sonra tekrar şarja koydum fulledim şarjı. Bir baktım şarj hani çok hızlı gidiyor 1 dk da %1 gidiyor ortalama dedim ilk kullanımdır normaldir ama sonra içimi korkuttu bu hızı. Ne yapmam gerekir. A101 fişi kutusu falan yanımda...

Telefonunuz kaç yıllık? Eğer uzun zamandır kullanıyorsanız telefonunuzun pil ömrü kısalmış olabilir.

Telefonunuz kaç yıllık? Eğer uzun zamandır kullanıyorsanız telefonunuzun pil ömrü kısalmış olabilir.
Hocam telefon ile ne alakası var anlamadım.3 ay önce aldım telefonumu Xiaomi Redmi Note 8 pro
Normal değil bence. Sonuçta bileklikler şarj ömrü ile bilinen aygıtlar.
Peki hocam ne yapayım iade mi servis mi ? Eğer servis ise nasıl yapacağım daha önce hiç göndermedim servise falan

Hocam tüm Mi Band 3'ler mi böyle anlamadım. İade edip varsa yeni bir tane alayım mı?

Dostum iade ettikten sonra eğer bileklik hoşuna gittiyse tekrar alabilirsin. Bence biraz daha para biriktirip Band 4 alabilirsin. Bende ay başında Band 5 alacağım çok hoş bir bileklik.

Dostum iade ettikten sonra eğer bileklik hoşuna gittiyse tekrar alabilirsin. Bence biraz daha para biriktirip band 4 alabilirsin. Bende ay başında band 5 alacağım çok hoş bir bileklik.

Hocam inanmayacaksın ama 2 tane bileklikten aldım ikisinde de durum aynı bu kadar da şansızlık olmaz yarın iade edip dediğiniz gibi Mi Band 4'e göz atacağım indirimleri takip etmem lazım şu an 179 TL civarında Mi Band 5 ile arasında pek fark yok düşmesini bekleyeceğim.

Geri
Yukarı