Xiaomi Mi Band 3 şarjı çabuk bitiyor

İyi günler arkadaşlar. Ben bugün A101 de 90 TL'ye satılan Mi Band 3'ü almaya karar verdim ilk deneyimim bu. Kutusundan çıkardım şarjı hiç yoktu açılmadı hiç neyse şarja koydum aldı %70 falan oldu dedim çıkartayım da güncelleme falan yapayım. Güncelleme bitti sonra tekrar şarja koydum fulledim şarjı. Bir baktım şarj hani çok hızlı gidiyor 1 dk da %1 gidiyor ortalama dedim ilk kullanımdır normaldir ama sonra içimi korkuttu bu hızı. Ne yapmam gerekir. A101 fişi kutusu falan yanımda...

Ben de dün aldım ve aynı sorun bende de var. A101'den aldığım için korkuttu. Acaba iade etsem mi diye düşünüyorum. Bildirimlerin hepsini açtığımda normalde şarjın kaç günde bitmesi gerekir kullanan varsa söyleyebilir mi?

Ben de dün aldım ve aynı sorun bende de var. A101'den aldığım için korkuttu. Acaba iade etsem mi diye düşünüyorum. Bildirimlerin hepsini açtığımda normalde şarjın kaç günde bitmesi gerekir kullanan varsa söyleyebilir mi?

Hocam yani en az 10 günü çıkarabilmesi lazım ama tüm bildirimleri açınca bu süre değişir mi bilemem. Ben önce A101'den 2 tane aldım 1 gün içerisinde %40 pil harcadım ama tüm bildirimler kapalı sadece saate bakıyordum. Sonra gittim iade ettim baktım son 1 tane daha kalmış onu da aldım şarjı yoktu fulledim baktım diğerlerinden bir farkı yok yine şarjı su gibi gidiyor. Ne olduğunu anlamadım. Yani dediğim gibi normal kullanımda 20 gün kullanabiliyorsun kutudaki yazılara göre.

Geri
Yukarı