Mi Band 7 fabrika ayarlarına sıfırlama

b4rıs

Centipat
Daha fazla  
Ben Mi Band 7 kullanıyordum ve gayet memnundum fakat depremden sonra bileklik evde kaldı ve uzun süre almadım kapalı kaldı. Sonrasında telefonumdan bağlantısını kestim şimdi telefonuma bağlamaya çalıştığımda telefonda,

92EDFCA6-BE56-4A65-8958-9DA0AB5859BA.jpeg

Saati fabrika ayarlarına döndürün diyor ve saatte bu görüntü çıkıyor yani bağlanmıyor bilgisayara falan bağlıyarak bir şekilde saati sıfırlıyabilir miyim?

Ben Mi Band 7 kullanıyordum ve gayet memnundum fakat depremden sonra bileklik evde kaldı ve uzun süre almadım kapalı kaldı. Sonrasında telefonumdan bağlantısını kestim şimdi telefonuma bağlamaya çalıştığımda telefonda,

Eki Görüntüle 1943633

Saati fabrika ayarlarına döndürün diyor ve saatte bu görüntü çıkıyor yani bağlanmıyor bilgisayara falan bağlıyarak bir şekilde saati sıfırlıyabilir miyim?
Açılmıyor mu?

Bilgisayara bağlayamazsın ki Mi Band’lerin öyle bir bağlantı şekli yok. Telefonundaki uygulamadan cihazı silip baştan eşleştirme yapamıyor musun?

Bilgisayara bağlayamazsın ki Mi Band'lerin öyle bir bağlantı şekli yok. Telefonundaki uygulamadan cihazı silip baştan eşleştirme yapamıyor musun?

Telefonuma zaten cihaz bağlı değil mi fitness ve zeeplife ta da denedim hatta başka telefona da bağlamayı denedim ama hiçbir şeye bağlı değil zepplife a bağlamaya çalışırken bunu söylüyor.

Dosya Ekleri

• 52710DFF-E127-4A75-80AF-D70E7A93C362.png
    52710DFF-E127-4A75-80AF-D70E7A93C362.png
    110,9 KB · Görüntüleme: 21
Telefonuma zaten cihaz bağlı değil mi fitness ve zeeplife ta da denedim hatta başka telefona da bağlamayı denedim ama hiçbir şeye bağlı değil zepplife a bağlamaya çalışırken bunu söylüyor.

Telefonun Bluetooth ayarlarına girip oradan bağlantıyı kestiniz mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı